Par LTV valdes locekli finanšu pārvaldības jautājumos ievēlē Elīzu Bērziņu

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) otrdien lēma ievēlēt Elīzu Bērziņu par Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekli finanšu pārvaldības jautājumos, informēja SEPLP.

Padomē norādīja, ka Bērziņa ir pieredzējusi finanšu jomas speciāliste, AS “Swedbank” Korporatīvo klientu attiecību vadītāja. Viņa strādā AS “Swedbank” Valsts un pašvaldību uzņēmumu apkalpošanas nodaļā, Lielo uzņēmumu apkalpošanas daļā.  

“Padomes organizētais konkurss ir noslēdzies ar labiem rezultātiem, jo LTV valdi papildinās ļoti pieredzējusi finanšu jomas speciāliste. Ir svarīgi, ka pēc gandrīz četru gadu pārtraukuma LTV valde atkal strādās trīs cilvēku sastāvā, jo uzņēmumu tuvākajā laikā gaida ne mazums izaicinājumu, gan risinot sarežģītos infrastruktūras un personāla jautājumus, gan lemjot par turpmāko satura attīstību,” norādīja SEPLP priekšsēdētājs Jānis Siksnis.

Padome 26. septembrī lēma par Bērziņas izvirzīšanu, izskatot LTV valdes locekļa finanšu pārvaldības jautājumos konkursa kandidātu atlases nominācijas komisijas protokollēmumu.

LTV valdes konkursa nominācijas komisiju vadīja SEPLP priekšsēdētājs Siksnis. Tās sastāvā bija SEPLP locekļi, Pārresoru koordinācijas centra, Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta, Baltijas Mediju izcilības centra un Latvijas Mediju ētikas padomes pārstāvji, kuri darbojās ar balsstiesībām, kā arī Latvijas Žurnālistu asociācijas un LTV arodbiedrības pārstāvji, kuri konkursā piedalījās ar novērotāju un padomdevēju tiesībām.

Konkursā kopumā tika saņemti 11 pieteikumi. Konkurss tika organizēts trijās kārtās, vērtējot kandidātu zināšanas un pieredzi par plašsaziņas līdzekļu nozari un kapitālsabiedrību korporatīvo pārvaldību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti