Par LTV satura redaktori kļuvusi Rita Ruduša

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Latvijas Televīzijas (LTV) komandai pievienojusies žurnāliste Rita Ruduša, kas kļuvusi par satura redaktori informatīvi - dokumentālajiem, ziņu un sporta raidījumiem. Žurnāliste izraudzīta konkursā starp pieciem pretendentiem, lsm.lv uzzināja LTV.

Jaunā LTV satura redaktore uzskata, ka LTV ir izveidojusi iedvesmojošu darba vidi, kurā var radīt pārmaiņas. 

"Lietojot nedaudz klišejisku formulējumu - LTV ir uz pozitīvu pārmaiņu viļņa.  Man šķiet, ka parādījusies reāla iespēja padarīt sabiedrisko televīziju par žurnālistiskās izcilības paraugu, kas godprātīgi kalpo savam darba devējam - sabiedrībai," lsm.lv saka Ruduša un norāda, ka pārmaiņas organizācijā ienesuši gan jauni talanti, gan jauna enerģija veterānos, kā arī vadība, kuru nebiedē pārmaiņas. "Šo faktoru kombinācija padara LTV komandu par iedvesmojošu vidi, kur būt un strādāt," viņa saka.

Ruduša žurnālistes pieredzi ieguvusi 90.gados kā laikraksta "Dienas" speciālkorespondente Maskavā, kā arī radio "Brīvā Eiropa" latviešu redakcijā Prāgā. Vēlāk žurnāliste strādājusi par Rīgas un novadu ziņu redaktori laikrakstā "Diena" un galveno redaktori portālā politika.lv. Pēdējos gados Ruduša pavadījusi Londonā, kur strādājusi par mediju pētnieci "Open Society Foundations", bet tagad atgriezusies Latvijā. 

Žurnāliste publicējusies arī žurnālā "Ir" un "Rīgas Laiks", kā arī iztulkojusi no čehu valodas Vāclava Havela "Vēstules Olgai" un no angļu valodas Artūra Rensoma "Kad Jelgavā bija buras". 2012.gadā Ruduša publicēja pirmo pašas sarakstīto grāmatu - "Pagrīdes citādība".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti