Par Latvijas Radio 2 pagaidu direktori ieceļ «pieci.lv» vadītāju Ilvu Milzarāju

Par latviešu mūzikas kanāla Latvijas Radio 2 (LR2) direktora pienākumu izpildītāju apstiprināta Latvijas Radio 5 – "pieci.lv" vadītāja Ilva Milzarāja, kas, apvienojot administratīvos resursus, turpmāk vadīs abus Latvijas Radio radniecīgos mūzikas kanālus. LR2 pagaidu vadītājs izvēlēts, jo ilggadējais šī kanāla direktors Armins Ronis iesniedzis atlūgumu, informē Latvijas Radio.

LR2 plānots iecelt  arī galveno satura redaktoru, šim amatam virzot bijušo LR2 programmu vadītāju, šobrīd multimediju galveno redaktoru Kasparu Mauriņu. Savukārt LR2 galvenā mūzikas redaktora amatā darbu turpinās Roberts Buivids.

"Domājot par Latvijas Radio 2 vadītāja pienākumu izpildītāju, mēs vispirms lūkojāmies iekšējo resursu virzienā.

Abu Latvijas Radio mūzikas kanālu – Latvijas Radio 2 un "pieci.lv" – grupēšana zem viena administratīva vadītāja ir likumsakarīga, jo abos kanālos plaši pārstāvēta ir tieši latviešu mūzika.

Esam pārliecināti, ka pārmaiņas ienesīs jaunas un pozitīvas vēsmas Latvijas Radio 2 skanējumā, kā arī veidos ciešāku saturisko sadarbību ar "pieci.lv",” skaidro Latvijas Radio valdes locekle programmu attīstības jautājumos Sanita Dika-Bokmeldere.

Savukārt Milzarāja uzsver: "Šis kanāls ir ar ļoti plašu un lojālu auditoriju. Ir prieks un vienlaikus arī izaicinājums sākt darbu mīlētākajā radiostacijā Latvijā. Jaunu cilvēku un redzējuma ienākšana klausītājiem noteikti būs pamanāma un, domāju, tas tiks novērtēts ar plusa zīmi."

Milzarāja par LR2 vadītāja pienākumu izpildītāju kļūs no nākamās nedēļas, vēsta LETA.

Vienlaikus Milzarājas darbu "pieci.lv" vadībā kritizējuši šī kanāla darbinieki. Latvijas Radio darbinieku arodbiedrības vadītāja Mudīte Paegle aģentūrai LETA apstiprināja, ka pie Latvijas Radio valdes, arodbiedrības un radio personāldaļas vērsušies vairāki "pieci.lv" programmu vadītāji, izsakot kritiku par Milzarājas vadības stilu.

Pēc Paegles vārdiem, process, kas saistīts ar darbinieku neapmierinātību ar Milzarājas darbu, turpinoties jau kādu laiku.

Viens no vēstules parakstītājiem ir radio programmu vadītājs Toms Grēviņš, kurš gan atteicās sīkāk komentēt vēstules tapšanas iemeslus. Viņš tikai norādīja, ka "tie ir iekšējas dabas jautājumi", kas galvenokārt saistīti ar iekšējās kārtības noteikumu neievērošanu.

Jautāta par "pieci.lv" darbinieku izteikto neapmierinātību ar Milzarājas vadības stilu, Dika-Bokmeldere sacīja, ka jebkurā kolektīvā un darba vietā, kur notiek uz attīstību vērsta darbība, mēdz būt pārstāvēti dažādi viedokļi. Latvijas Radio Ētikas un rīcības kodeksā noteikts, ka radio darbinieki iekšējos strīdus risina organizācijas iekšienē.

Milzarāja no 2017. gada novembra vada Latvijas Radio 5 – "pieci.lv". Pirms tam darbojusies citos medijos, tostarp Latvijas Televīzijā. Milzarājai esot augstākā izglītība režijā un pasākumu organizēšanā, kas iegūta Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt