Par Krīgera pēcteci grib kļūt arī juriste Ieva Brante

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) 8. kongresā piektdien, 2.decmbrī, plānots ievēlēt jaunu savienības vadību, jo līdzšinējais vadītājs Pēteris Krīgers noliks savas pilnvaras un aktīvā arodbiedrību darbā vairs iesaistīties neplāno. Uz amatu pretendēs ne tikai pašreizējais Krīgera vietnieks Egils Baldzēns, bet arī juriste Ieva Brante.

Līdzšinējam arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietniekam Egilam Baldzēnam uz šo amatu būs konkurence – uz savienības vadītāja krēslu kandidēs arī juriste un sabiedrisko norišu līdzdalībniece Brante.

Viņas galvenie mērķi būs aizstāvēt darbinieku tiesības, iespējamo uzlabošanos labklājības līmenī, lai darbinieki varētu pēc iespējas plānot savus darbus un rēķināties ar saviem ienākumiem, cik nu tas iespējamas pie valsts politikas darba tiesību jautājumā.

Juriste Ieva Brante: Par kandidēšanu uz LABS adītājas amatu
00:00 / 00:43
Lejuplādēt

“Es domāju, ka vienmēr var virzīties uz vēl un vēl labāku un aktīvāku darbību, tāpēc mans mērķis ir ienest arī citādu redzējumu un apvienībai piedāvāt, iespējams, citādu - svaigāku redzējumu,” pauda Brante.

Jau ziņots, ka  Krīgers 2.decembrī LABS kongresā noliks savas pilnvaras.  Viņš nekandidēs uz LBAS priekšsēdētāja amatu, jo uzskata, ka arodbiedrības ir strādājošo cilvēku organizācijas un arodbiedrības jāvada strādājošiem cilvēkiem. Savukārt Krīgers sasniedzis pensijas vecumu.  

Viņš arodbiedrības vadīja 14 gadus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti