Par Karjeras dienu darba meklētājiem augsta interese

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Nodarbinātības valsts aģentūra apkopojusi gada nogalē noslēgušās akcijas „Karjeras dienas darba meklētājiem” rezultātus. Kā stāsta aģentūras vadītāja Evita Simsone, akcijas laikā visās NVA filiālēs bija iespēja tikties ar reģiona darba devējiem, izmēģināt darba interviju simulācijas, kā arī uzzināt par sava biznesa uzsākšanu.

Par Karjeras dienu darba meklētājiem augsta interese
00:00 / 00:28
Lejuplādēt
Šāds pasākums notika pirmo reizi un kopumā to apmeklēja vairāk nekā 3500 cilvēku. Turklāt ir zināms, ka jau akcijas laikā darba meklētāji noslēguši jaunas darba attiecības, tāpēc aģentūra domā par šādu Karjeras dienu rīkošanu arī nākamgad, lai tā kļūtu par ikgadēju tradīciju.

"Mēs arī likām uzsvaru uz to, ka šī akcija nav tikai reģistrētajiem klientiem, bet ikvienam, kuru interesē vai uzrunā šīs akcijas aktivitātes. Aktivitātes tika organizētas visās 28 nodarbinātības valsts aģentūras filiālēs, un uzsvars bija tieši uz konkrētā reģiona darba iespējām. Un kopumā 140 darba devēji piedāvāja viņiem aktuālās, brīvās darba vietas reģionā. Jāsaka, ka darba meklētāju vai interesantu aktivitāte tieši šajā bija visaugstākā, to apmeklēja vairāk nekā 2000 darba meklētāju. Un tā tiešām bija iespēja iepazīties jau ar konkrētām vakancēm, konkrētiem darba piedāvājumiem, kā arī vairāki darba devēji rīkoja tādas kā ekskursijas. Ir arī jau akcijas laikā noslēgti darba līgumi, ir notikušas darba intervijas un izveidojušās jaunas darba attiecības," stāsta Evita Simsone.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti