Par Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieku ieceļ Olaines cietuma vadītāju

Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) priekšnieka amatā iecelts līdzšinējais Olaines cietuma priekšnieks Dmitrijs Kaļins, informēja Tieslietu ministrija.

Lēmumu par Kaļina iecelšanu IeVP priekšnieka amatā rosināja tieslietu ministrs Jānis Bordāns ("Konservatīvie"), un to atbalstīja Ministru kabinets.

Kaļins norādījis, ka, stājoties jaunajā amatā, viņam ir svarīgi attīstīt ieslodzījuma vietu sistēmu un tajā ieviest mūsdienīgas darba metodes, kā arī celt nodarbināto kvalifikāciju un sniegt atbalstu viņiem pienākumu izpildē, lai veicinātu IeVP uzdevumu pilnvērtīgu un profesionālu izpildi.

Kaļinu IeVP amatam vienbalsīgi izvēlējās šī amata kandidātu vērtēšanas komisija atklātā konkursā. Saskaņā ar likumu Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieku ieceļ amatā uz pieciem gadiem tieslietu ministrs pēc tam, kad viņa kandidatūru apstiprina arī Ministru kabinets.

Ministrs no jaunā Ieslodzījuma vietu pārvaldes vadītāja sagaida būtisku ieslodzījuma vietu sistēmas attīstību, pilnveidojot resocializācijas procesu un ieviešot inovatīvas reformas.

Dmitrijs Kaļins līdz šim pildīja Olaines cietuma priekšnieka pienākumus. No 2015. līdz 2016. gadam viņš bijis arī būvdarbu koordinators Norvēģu finanšu instrumenta projektā un organizējis būvdarbu procesus jaunas nodaļas izveidei Olaines cietumā. Savukārt no 2019. gada Kaļins koordinējis Norvēģijas finanšu instrumenta projektu ar mērķi Olaines cietuma teritorijā izveidot jaunu Ieslodzījuma vietu pārvaldes speciālistu mācību centru.

No 2020. gada viņš pārstāv Ieslodzījumu vietu pārvaldi "EuroPris" organizācijas darba grupā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt