Panorāma

Panorāma

Panorāma

Panorāma

Par godu valsts svētkiem Rīgas pilī notiek svinīgā pieņemšana

Par godu valsts svētkiem Rīgas pilī notiek svinīgā pieņemšana

Latvijā priekšdarbi valsts svētku svinēšanai paveikti. Rīga un Latvijas pilsētas ietērpušās svētku rotās, un svētdien, 17. novembrī, vakarā notika arī militārās parādes ģenerālmēģinājums. Bet Rīgas pilī Valsts prezidenta aicinātie viesi pulcējās uz svinīgo pieņemšanu.

Rīgas pilī uz svinīgu pieņemšanu pie valsts prezidenta Egila Levita ar kundzi par godu valsts proklamēšanas simtu pirmajai gadskārtai uzaicināti vēstnieki, daudzu valsts iestāžu vadītāji, aktieri, kultūras cilvēki, skatuves mākslinieki, garīdznieki un politiķi. Valsts prezidents runā pateicās ikvienam, kas atradis iespējas paveikt vairāk, kā no viņa varētu prasīt.

“Es redzu mūsu paaudzes uzdevumu turpināt veidot Latviju kā augsti attīstītu tiesisku demokrātiju un modernu, ilgtspējīgu Ziemeļeiropas valsti,” uzsvēra prezidents. 

Valsts prezidents runā norādīja, ka valsts nekad līdz galam nav pabeigta. Pašiem sava valsts ir pastāvīgi jāpielabo, jāuzlabo un jāmodernizē. Katrai paaudzei visu laiku pastāvīgi jārūpējas par savu valsti, lai nākamajām paaudzēm to varētu atstāt labāku un stiprāku.

Militārās parādes ģenerālmēģinājums: 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti