Par «Attīstībai/Par!» valdes līdzpriekšsēdētājiem ievēlēti Pavļuts un Plešs

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Apvienības “Attīstībai/Par!”, ko veido politiskās partijas “Latvijas attīstībai”, Kustība “Par!” un “Izaugsme”, pārstāvju sapulcē par līdzpriekšēdētājiem ievēlēti veselības ministrs Daniels Pavļuts, kā arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, informēja apvienībā.

Apvienības pārstāvji neklātienē tikās, lai ievēlētu līdzpriekšsēdētājus, apstiprinātu jauno valdes sastāvu, kā arī Ētikas un Revīzijas komisiju locekļus. Pārstāvju sapulce ir augstākā lemtspējīgā institūcija apvienībā, un tā tiks sasaukta reizi mēnesī, lai pārrunātu apvienību pārstāvošo ministriju – Veselības, Aizsardzības, Iekšlietu un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas – aktualitātes, kā arī Saeimas deputātu darba kārtību.

Pavļuts sapulcē norādīja, ka apvienība cīnās par cilvēktiesībām. "Tas attiecas gan uz visu ģimeņu līdztiesību, gan uz mazaizsargātāko grupu aizsardzību, gan citādā pieņemšanu, gan vēsturisko atmiņu," sacīja politiķis, piebilstot, ka izdevies virzīt šos jautājumus politiskajā dienaskārtībā. Nākamajā piecgadē, pēc viņa teiktā, jāpanāk šo pārmaiņu pilnīga īstenošana.

Savukārt Plešs uzsvēra īstenoto administratīvi teritoriālo reformu, kā arī depozīta sistēmu un Zaļo kursu, ko politiķis uztver arī kā ar ekonomikas attīstību saistītu iespēju.

Saeimas deputāts Andris Skride akcentēja dezinformācijas problēmu, kā arī aicināja neaizmirst par saspīlējumu pie ārējās robežas. Viņš arī pauda uzskatu, ka apvienības partijām tādēļ nepieciešams vienoties un turpināt strādāt kopā, nevis tērēt laiku priekšvēlēšanu cīņās vienai ar otru.

Apvienības “Attīstībai/Par!” valde darbosies sekojošā sastāvā – Artūrs Toms Plešs, Daniels Pavļuts, Marija Golubeva, Artis Pabriks, Ivars Ijabs, Andris Skride, ​​Vita Anda Tērauda, Inese Voika, Juris Pūce, Mārtiņš Bondars, Edgars Jaunups, Dace Bluķe, Pēteris Viņķelis.

Ētikas padomē ievēlēti Ģirts Jankovskis, Jāna Jēruma-Grīnberga, Dace Bargā, Agris Bojārs un Ineta Romanovska. Savukārt Revīzijas komisijā strādās Anna Bendika, Sanita Kalniņa un Lorenss Purmalis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti