«Panorāmas» ziņu sižeti internetā skatīti vairāk nekā 13 miljoni reižu

Latvijas Televīzijas (LTV) ziņu raidījuma „Panorāma”, kas šonedēļ atzīmē 55 gadu jubileju, ziņu sižeti interneta video vietnē YouTube ir skatīti vairāk nekā 13 miljoni reižu. Apkopotie dati liecina, ka vairāk nekā 80% no „Panorāmas” gatavotajiem ziņu sižetiem, kas internetā apkopoti www.ltv.lv mājaslapā, pārpublicē arī citi interneta portāli. Savukārt kopējais „Panorāmas” sekotāju skaits sociālajos tīklos ir tuvs 30 tūkstošiem.

“Vairāk nekā 70% Latvijas sabiedrības informācijas iegūšanai izmanto internetu, tādēļ strauji palielinās arī pieprasījums pēc televīzijas skatīšanās internetā. Tas nozīmē, ka sabiedriskajam medijam ir jāattīstās tā, lai uzrunātu un nodibinātu kontaktu ar auditoriju digitālajā vidē. „Panorāma” ar panākumiem izmanto modernās tehnoloģijas gan padziļinātas saiknes veidošanai ar auditoriju caur tviteri un YouTube, gan jaunu auditoriju sasniegšanā. Vairāk nekā 13 miljoni ziņu sižetu skatījumu ir lielisks rādītājs, kas Panorāmas 55 gadu jubilejā liecina – „Panorāma” iet līdzi laikam un ir gatava turpināt pozitīvas pārmaiņas,” norāda LTV pagaidu administrators Gints Miķelsons.

LTV šonedēļ ir modernizējusi www.ltv.lv mājaslapu nolūkā uzlabot piekļuvi raidījumu arhīvam un modernizēt kā raidījumu, tā īpašu interneta tiešraižu iespējas. Patlaban www.ltv.lv modernizētā versija darbojas publiska testa režīmā. 

“Mēs ik dienas redzam, kā aug cilvēku interese par televīzijas saturu internetā. Ņemot vērā platjoslas interneta pieslēgumu izplatību Latvijā, televīzijas skatīšanās internetā gan tiešraidē, gan ierakstā kļūst aizvien pieejamāka. Palielinās arī auditorijas vēlēšanās iesaistīties diskusijās par raidījumu saturu un ar savu balsi piedalīties tā veidošanā. Tādēļ LTV raidījumi šogad vēl aktīvāk izmantos iespējas, ko dod sociālie tīkli un internets. LTV Panorāma šajā ziņā rāda labu piemēru,” uzsver LTV Interneta portālu direktors Gatis Madžiņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt