Dienas ziņas

Tranzītceļa posms uz Baltkrieviju – vieni dubļi

Dienas ziņas

Iebilst pret grupu dzīvokļu būvniecību

Pandēmija neaptur brīvprātīgo darbu

Pandēmija neaptur brīvprātīgo darbu

Pandēmijas ierobežojumi mainījuši arī brīvprātīgo palīgu dzīvi. Pirms gada lielākā interese bijusi par iespējām palīdzēt sporta un kultūras pasākumos. Tagad palīgi pievērsušies sociālajai jomai.

Līdz ar ierobežojumiem to cilvēku skaits, kas vēlas palīdzēt, krities. Pēdējā gada laikā palīgos biežāk nāk vecāki cilvēki. Kā norādīja “Brīvpratigie.lv” pārstāvis Ints Teterovskis, šajos apstākļos viņiem ir vairāk resursu, lai palīdzētu.

“Ir ļoti daudz cilvēku, kuri labprāt palīdzētu, bet tomēr, ņemot vērā ierobežojumus, ne viss, kas līdz šim bija iespējams, šobrīd ir pieejams. Ja agrāk bija izteikti vairāk jauni cilvēki, gados ap 20, tad tagad ir nedaudz, nedaudz kāpis [vecums]. Jo ir daudzi cilvēki, kam ir transporta iespējas tieši kaut ko aizvest, piegādāt kādu pārtiku, ko dara paši. Tā ir tāda jauna parādība, kas pasaulē ir jau sen, bet Latvijā nebija tik izteikta,” pastāstīja Teterovskis.

Viņš atzina, ka tagad ir mazāk iespēju brīvprātīgajiem iesaistīties, tomēr tādas ir.

“Brīvprātīgie.lv” rīkoja tiešsaistes diskusiju par iesaistīšanos pandēmijas laikā. Šādas sarunas plānotas reizi divās nedēļās, un tajās var piedalīties jebkurš interesents.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti