Pagarina pārbaudes termiņu par Gobzema pielaidi valsts noslēpumam

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) vēl par trim mēnešiem pagarinājis termiņu pārbaudei par pielaides piešķiršanu Saeimas ārpusfrakciju deputātam Aldim Gobzemam.

Gobzemam jau iepriekš SAB bija termiņu pagarinājis no viena līdz trim mēnešiem, un, beidzoties šim termiņam, tas pagarināts vēl uz trim mēnešiem.

Gobzemam pielaide bija nepieciešama, lai strādātu Saeimas Nacionālās drošības komisijā, kurā viņš pārstāvēja partiju “KPV LV”, taču tā kā Gobzems ir izslēgts gan no partijas, gan Saeimas frakcijas, tad, visticamāk, tiks arī atsaukts no Saeimas komisijas, norādīja LTV.

KONTEKSTS:

Advokāts Aldis Gobzems bijis klātesošs Artusa Kaimiņa politiskajā karjerā jau kopš tās pirmsākumiem. Vēlāk viņš pievienojās Kaimiņa dibinātajai partijai “KPV LV” un kļuva par tās premjera amata kandidātu, bet izveidot valdību viņam neizdevās.

Turklāt pēc Saeimas vēlēšanām Kaimiņš un Gobzems arvien biežāk pauda pretējus viedokļus, līdz Gobzemu no partijas izslēdza.

Satversmes aizsardzības biroja (SAB) vadītājs Jānis Maizītis jau iepriekš atzina, ka valsts pielaides saņemšanai pārbaudāmās informācijas apjoms par Gobzemu ir liels, tādēļ nav iespējams pateikt, kad būs kādi rezultāti. Lēmumu var ietekmēt arī Gobzema izslēgšana no advokatūras par disciplinārpārkāpumiem.   

2 komentāri
Jānis Raits
Mēs laikam patiešām dzīvojam muļķu un zemē!!!!! Aldis jau vairs nestartē uz amatu, kam tā pielaide vajadzīga!!!!! tākā nekam nevajadzīgs darbs.....
Anonīms lietotājs 22483
Kā var apturēt pielaides piešķiršanas procesu, ja Gobzems pats uz to pielaidi pirms dažiem mēnešiem pieteicies un pieteikumu nav atsaucis. Jau kuro reizi šis cilvēks demonstrē ne tikai psihiatriskas novirzes, bet jau kaut kādu galīgu aptumsumu, varbūt drīz ies publiski vannā ar Kiviču un Kiviča sievieti... Un viņa fani - absolūtu loģikas trūkumu un valsts pamatlikumu nepārzināšanu.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti