«Paēdušai Latvijai» ziedojumu izdales punktā gada laikā sniegta palīdzība 467 ģimenēm

Otrdien aprit gads kopš darbojas pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” ziedojumu izdales punkts “Māja atbalstam”. Gada laikā tajā atbalstu saņēmušas 467 ģimenes  jeb 1 552 cilvēki.

„Māja atbalstam” ir vieta, kur var satikties palīdzības lūdzējs un palīdzības sniedzējs – cilvēks, kurš var un vēlas palīdzēt nelaimē nonākušajiem līdzcilvēkiem. Šajā vietā iespējams saņemt pārtikas atbalstu vai citas ikdienā nepieciešamās lietas – apģērbu, apavus, higiēnas preces, kā arī nest ziedojumus.

„Esmu pateicīga mūsu atbalstītājiem un ziedotājiem, kuri palīdzēja radīt šo izdales punktu. Kopīgiem spēkiem mēs esam radījuši vietu, kur atgūt spēku grūtā brīdī,” saka projekta „Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle.

„Cilvēkus visvairāk interesē iespēja saņemt apavus, kā arī tādus pārtikas produktus kā eļļa, cukurs un gaļas konservi, jo tās ir lietas, kas retāk ir pieejamas, tāpēc, acīmredzot, vairāk nepieciešamas,” stāsta „Māja atbalstam” pārzinis Vilis Rostoks. Biežāk ziedotāji uz ziedojumu izdales punktu atved apģērbu un nereti arī apvaicājas, kas vēl būtu nepieciešams.

Izdales punkta galvenais mērķis ir rūpēties par sociāli mazaizsargātākajiem sabiedrības locekļiem, kuri birokrātiskās un neelastīgās sociālās palīdzības un pabalstu sistēmas dēļ nevar saņemt atbalstu grūtā brīdī. Prioritāri palīdzība tiek sniegta ģimenēm ar bērniem ar zemiem ienākumiem un Sociālā dienesta atteikumu piešķirt trūcīgās vai maznodrošinātās statusu.

Ziedojumu izdales punkts tapis pateicoties Sorosa fonda- Latvija un AS „Latvijas valsts meži” atbalstam, kā arī Fonda „Ziedot”, SIA „Maxima Latvija” un SIA „Rimi Latvia” pārtikas produktu ziedojumiem.

Ziedojumu izdales punkts atrodas Tallinas ielā 81, Rīgā, darba laiks darba dienās no plkst. 9–17.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti