Rīta Panorāma

Intervija ar Ināru Šuri

Rīta Panorāma

Intervija ar Jāni Reiru

Pabriks: Dombrovskis ir ļoti nopietns kandidāts eirokomisāra amatam no Latvijas

Partiju apvienība “Attīstībai/Par!” vēl tikai spriedīs par kandidatūrām eirokomisāra amatam no Latvijas. Partijas politiķis Artis Pabriks gan atzina, ka Valdis Dombrovskis (“Jaunā Vienotība”) ir ļoti nopietns kandidāts.

Intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” aizsardzības ministrs Artis Pabriks minēja vairākas kandidatūras eirokomisāra amatam, kas pašlaik izskan publiskajā telpā. Tostarp ir Eiropas Parlamentā ievēlētie Valdis Dombrovskis (“Jaunā Vienotība”) un Roberts Zīle (Nacionālā apvienība).

“Attīstībai/Par!” jaunnedēļ uzklausīs Dombrovski par to, vai un kā viņš vēlas turpināt darbu nākamajā Eiropas Komisijas sastāvā.

“Darbs būs ļoti sarežģīts. Mēs rēķinām, ka Eiropas Parlaments ir vairāk fragmentēts nekā iepriekš. Kas būs Komisijas vadītājs, ļoti grūti pašlaik pateikt. Līdz ar to tas, kas notiks Briselē un Eiropas Savienībā nākamos piecus gadus, ļoti varēs ietekmēs Latvijas nākotni.

Mums vajag aktīvu komisāru, kas spēj dot Latvijai iespējami lielāku labumu, gan runājot par lauksaimniecības tiešmaksājumiem, gan citiem fondiem,” sacīja Pabriks.

Viņaprāt, Dombrovskis ir “ļoti nopietns kandidāts”, bet vienlaikus viņš nesteidza frakcijas vārdā paust atbalstu viņam.

2 komentāri
Anonīms lietotājs 24398
Abi jūs esat vienādi smakojoši mēsli!
Anonīms lietotājs 22483
Lai jau nu NA, kurai ir gan Valst prezidents, gan Saeimas priekšsēdētājs, vispirms atrod kultūras ministru starp saviem neonacisteļiem un vecuma plānprāta skartajiem pensionāriem. Baidos, ka tai partijā normālo maz, bet universālais ministrs Gerhards jau aizņemts. Un tad domā par augstiem amatiem ES. Tāpat projektam "Par" varbūt vajadzētu atturēties no Rubesas bīdīšanas. ES kampaņas laikā viņa sevi parādīja kā nekompetentu tantiņu. Lai jau nu kundze dodas vien pensijā. Gan Latvijas, gan starptautiskā politika var bez viņas iztikt (ko parādīja arī vēlētāji, kas nozvītroja vienu vietu zemāk). EP vēlēšanās ar atrāvienu uzvarēja JV, viņiem arī jāsūta savs cilvēks uz Komisiju.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti