Pabalstu mācību līdzekļu iegādei saņēmuši 3252 rīdzinieki

No 1. jūnija līdz 30. septembrim pabalstu mācību līdzekļu iegādei ir saņēmušas 3252 personas, kurām kopumā izmaksāti 81 300 lati, informēja Rīgas domes Labklājības departamentā.

Iesniegumu pabalsta saņemšanai mācību līdzekļu iegādei vēl var iesniegt Rīgas Sociālajā dienestā līdz 31.oktobrim.

Kā liecina aģentūras LETA arhīva informācija, šogad šim pabalstam pieteikušies ievērojami mazāk cilvēku - pērn šajā laika periodā pabalstam pieteicās 4568 rīdzinieki, savukārt 2011. gadā kopumā šo pabalstu saņēma 6972 rīdzinieki.

Tiesības saņemt pabalstu ir ģimenēm, kuras deklarējušas savu pamata dzīvesvietu Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā ne mazāk kā 12 mēnešus pirms pabalsta pieprasīšanas un kuru ienākumi pēdējo trīs mēnešu laikā nepārsniedz 135 latus katram ģimenes loceklim, kā arī atbilst pārējiem šo saistošo noteikumu kritērijiem.

Pabalstu piešķir vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādes audzēknim, kurš nav sasniedzis 20 gadu vecumu un nav stājies laulībā, kā arī sociālās korekcijas klašu audzēkņiem bez vecuma ierobežojuma.

Pabalsta apmērs ir 25 lati katram skolniekam.

Lai saņemtu pabalstu, bērna vecākam vai bērna likumiskajam pārstāvim līdz 31.oktobrim jāvēršas Rīgas Sociālajā dienestā, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, jāiesniedz rakstisks iesniegums un jāaizpilda iztikas līdzekļu deklarācija.

Informāciju par sociālo darbinieku pieņemšanas laikiem un atbildes uz jautājumiem var iegūt, zvanot pa Rīgas domes Labklājības departamenta bezmaksas informatīvo tālruni 80005055 pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 9 līdz 17 un piektdienās no plkst.9 līdz 16. No plkst.17 līdz 21 darbojas automātiskais atbildētājs. Papildu informāciju par sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem Rīgas pilsētā var iegūt Labklājības departamenta mājaslapā "www.ld.riga.lv".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti