Pa vairākiem autoceļiem paaugstinātas intensitātes militāro transporta līdzekļu kustība

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Sakarā ar starptautisko mācību „Saber Strike 2013” norisi Ādažu poligonā pa vairākiem autoceļiem notiks paaugstinātas intensitātes militāro transporta līdzekļu kustība. Šodien, 10.jūnijā, no plkst. 10.00 līdz 12.00, militārā autotransporta kolonna pa valsts autoceļu A1 (E67) virzīsies no Ādažu bāzes līdz Lilastes kustības pārvadam.

No 10. līdz 13. jūnijam vairākas stundas dienā būs slēgts ceļa posms no Kadagas – Iļkenes ceļa krustojuma līdz Iļkenei. Slēgtā posma apbraukšanai iesaka izmantot grantēto ceļu Kadaga-Iļkene.

Nacionālie bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām, lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kā arī ievērot ceļu satiksmes noteikumus un Militārās policijas satiksmes regulētāju norādījumus.

Nacionālie bruņotie spēki atgādina, ka ir aizliegts ieiet un iebraukt poligona teritorijā bez saskaņošanas ar administrāciju. Bez saskaņošanas atļauts pārvietoties tikai pa koplietošanas ceļiem, kuri norādīti uz informatīvajiem stendiem.

ASV armija Eiropā (USAEUR) un tās reģionālie partneri Baltijā ir uzsākuši starptautiskās militārās mācības "Saber Strike", kas norisinās no 3. līdz 14.jūnijam. Mācības notiek vairākās vietās Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, tajās ir iesaistīti aptuveni 2000 dalībnieku no 14 valstīm.

Jau trešo gadu notiekošo mācību „Saber Strike” programma ir daļa no pastāvīgajām ASV armijas Eiropā organizētajām sadarbības mācībām, kurās galvenā uzmanība pievērsta trim Baltijas valstīm – Latvijai, Lietuvai un Igaunijai. Mācības ir veidotas, lai veicinātu reģionālo stabilitāti, stiprinātu starptautisko militāro partnerību, uzlabotu starptautisko savietojamību un sagatavotu dalībniekus starptautiskajām operācijām.

Šogad mācībās piedalās arī Somija, Francija, Lielbritānija, Polija, Vācija, Čehija, NATO Ziemeļaustrumu daudznacionālais korpuss, ASV Gaisa spēki Eiropā, ASV armija un Gaisa spēku Nacionālā gvarde, ASV armijas Kadetu pavēlniecība. Mācībās piedalīsies novērotāji no Norvēģijas un Zviedrijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti