Ārpus Rīgas

Vidzemes reemigrācijas atbalsta projektu konkursā izdevies atbalstīt vien divus projektus

Ārpus Rīgas

Ģimenes ar diviem bērniem Daugavpilī varēs īrēt pašvaldības divistabu dzīvokļus

"Zemgales Ziņu" galvenā redaktore par Ozolnieku pašvaldības ieceri pacelt savas algas

Ozolnieku novada pašvaldība plāno celt sev algas

Ozolnieku novada pašvaldība plāno sev celt algas un sagaidāms, ka priekšsēdētājam nākamgad tā palielināsies par 19%, intervijā Latvijas Radio sacīja laikraksta "Zemgales Ziņu" galvenā redaktore Agnese Leiburga.

Paredzēts, ka pašvaldība lems par novada administrācijas darbinieku algu palielinājumu no nākamā gada 1. janvāra. Tā, piemēram, pašvaldības vadītāja Daiņa Liepiņa alga palielināsies no 2,1 tūkstoša eiro līdz 2,5 tūkstošiem eiro. Pašvaldība norādot, ka tajā pašā laikā vairākās pozīcijās tiks ietaupīti izdevumi, piemēram, likvidējot kapsētu uzraugus vairākās kapsētās, vai atsevišķās pagastu pārvaldēs samazinot darba slodzi apkopējiem.

Leiburga norādīja, ka algu celšanu atbalsta daudzi deputāti, tomēr daži no tiem atzīst, ka lēmumprojektā ir pārāk daudz neskaidrību.

Iepriekš vēstīts, ka Ozolnieku novada domes priekšsēdētājam Liepiņam, iespējams, ir vairāki interešu konflikti, pašvaldībai iepērkot pakalpojumus no Liepiņam piederošajiem uzņēmumiem.

Pēc tam, kad Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) mājaslapā tika publicēta ziņa par Liepiņam noteikto sodu par pašvaldības iepirkuma saņemšanu savam uzņēmumam, Ozolnieku novada domes deputāti pieprasījis no savas pašvaldības ziņas par maksājumiem uzņēmumiem, kuru daļas pieder domes priekšsēdētājam Dainim Liepiņam.

Deputātiem adresētajā atbildes vēstulē atklāts, piemēram, ka no 2017.gada marta līdz 2018.gada oktobrim Ozolnieku novada dome samaksājusi 5400 eiro par publisko slidošanu Liepiņam piederošajā SIA “G.R.B. Investīcijas”.

Savukārt 593 eiro samaksāts uzņēmumam “Intra serviss”, kur viens no īpašniekiem arī ir Liepiņš.

Vēstulē minēts arī 551 eiro maksājumu Liepiņu ģimenei piederošajai SIA “Villa Elizabete”. To pašvaldība atlīdzinājusi par ēdināšanas pakalpojumiem, kad novadā organizētas vairākas tikšanās ar Paralimpiskās komitejas pārstāvjiem.

Vēl, neminot summu, cik tas varētu būt izmaksājis pašvaldībai un devis ienākumus Liepiņa uzņēmumam, vēstulē norādīts, ka 2017.gada nogalē Ozolniekos viesojās norvēģu delegācija, kas izrādījis interesi par pašvaldību.

Minēts arī tas, ka Ozolnieku novada pašvaldībai ar SIA “Villa Elizabete” noslēgts sadarbības līgums par to, ka uzņēmums vienu nedēļu 2017.gada jūnijā izmitina un ēdina semināra 27 dalībniekus.

Iepriekš izskanējis, ka Liepiņam daļēji piederošajā SIA “Villa Elizabete” bez atklāta iepirkumu konkursa sniedz pakalpojumu pašvaldībai 234 eiro apmērā. Par to tad Liepiņam bija piemērots sods.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti