Labrīt

OLIMPISKIE ZIBŠŅI: Ceturtās ziemas olimpiskās spēles Garmišpartenkirhenē

Labrīt

OLIMPISKIE ZIBŠŅI: Piektās ziemas olimpiskās spēles Sanktmoricā

Aicina rīkot sabiedrisko apspriešanu par teritorijas izmantošanu Ozolnieku centrā

Ozolniekos vēlas panākt sabiedrisko apspriešanu par veikala būvi

Ozolnieku novada iedzīvotāju grupa pašvaldībā iesniegusi 179 personu parakstītu aicinājumu rīkot sabiedrisko apspriešanu par to, ko darīt ar novada centrā esošo zemesgabalu "Krogzemji". Uz 0,8 hektāru lielā zemesgabala iecerēts būvēt lielveikalu, taču daļa iedzīvotāju vēlas panākt, lai par šo ieceri tiktu rīkota sabiedriskā apspriešana.

Reģionālā laikraksta "Zemgales Ziņas" žurnāliste Agnese Leiburga Latvijas Radio stāstīja, ka lēmums par veikala būvi šajā vietā pieņemts jau pērn oktobrī. Ne novada teritoriālais plānojums, ne arī citi pašvaldībai saistoši noteikumi neparedz, ka būvei šajā teritorijā sabiedriskā apspriešana būtu obligāta.

Taču zemesgabals atrodas ciema centrā, un tādēļ tas būtu jādara, raksta "Zemgales Ziņas". Pēc paraksta vācēju un daudzu parakstītāju domām, “Krogzemji” jeb pats Ozolnieku centrs nav piemērota vieta veikalam. Turklāt pirms pāris gadiem Ozolnieku centrā jau uzbūvēts veikals, kas atrodas netālu no īpašuma "Krogzemji".

Ozolnieku novada pašvaldībā saņemti divu veikalu īpašnieku iesniegumi  zemesgabala izsolei. Tuvākais lēmums šajā jautājumā varētu būt 18. janvārī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti