Ozolniekos 4.maiju sagaida ģimenes lokā un dabā

Ozolniekos Latvijas Neatkarības deklarācijas diena ir sagaidīta ar dziesmām, rotaļām un kopā būšanu, kā arī dabā un apdarot dažādus āra darbus. Tomēr daudziem atmiņas par notikumiem pirms 23 gadiem ir atšķirīgas, jo līdz šim brīdim ir izaugusi jauna paaudze.

Ādažnieks Anrijs Straume norāda, ka par 4.maiju zina kopš bērnības. „Varbūt ir nedaudz savādākas sajūtas, jo tad, kad es biju tajā vecumā, bija citas emocijas. Tagad ir pagājuši 22 gadi, mazliet vairāk, un galvā viss ir salicies pa plauktiņiem,” atminas Straume.

Savs skatījums uz Latvijas dzimšanas dienas svinēšanu ir arī skolēniem. „Es domāju, ka vajadzētu daudz atrakciju, vajadzētu skaistu mūziku un ... vajadzētu jautru prātu,” saka skolniece Elīna Liepiņa.

Ozolnieku iedzīvotāji atzīst, ka mēdz būt ikdienā visādas nebūšanās, tomēr tik slikti, ka visu laiku vajadzētu sūkstīties arī neesot. „Visi salīdzina ar vidējo Eiropas līmeni. Nu, ja ne tik tuvu, tad mazliet tuvāk. Nevajadzētu pārspīlēt ar tām pastalām. Tik traki, protams, nav,” saka Aldis Dortāns.

Daudzi iedzīvotāji 4.maija svētkos ne tikai piedalās dažādos pasākumos, bieži vien kopā ar ģimenēm, bet arī nododas hobijiem un āra darbiem, piemēram, dārza darbiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti