Otrdien mācībās Rīgā izspēlēs bīstamas ķīmiskas vielas noplūdi uz dzelzceļa

Otrdien, 25. augustā, plkst. 10 Rīgā Krustpils ielā 22 notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētās praktiskās mācības sadarbībā ar valsts akciju sabiedrību "Latvijas dzelzceļš", kuru laikā tiks izspēlēta bīstamas ķīmiskas vielas noplūdes un tās seku likvidēšana uz dzelzceļa, informēja VUGD.

Praktiskajās mācībās tiks inscenēta situācija, ka vienai no dzelzceļa sastāva cisternām tiek konstatēta ķīmiskas vielas (dīzeļdegvielas) noplūde. Mācību laikā tiks novērsti aizdegšanās draudi un avārijas seku apdraudējums apkārtējai videi.

VUGD norādīja, ka šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iemaņas, kā arī trenēt veikt un vadīt glābšanas darbus bīstamo ķīmisko vielu noplūdes gadījumā.

Uz mācību norises vietu dosies vairāki operatīvie transportlīdzekļi, tāpēc VUGD aicina iedzīvotājus neuztraukties, redzot operatīvās tehnikas pārvietošanos.

VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti