Ornitoloģijas biedrībā atvērto durvju diena

Latvijas Ornitoloģijas biedrībā sestdien, 11.oktobrī, visas dienas garumā var apmeklēt atvērto durvju dienu. Būs iespēja ne tikai doties putnu vērošanas ekskursijā, bet arī izzināt, kā putnu entuziasti var iesaistīties putnu vērošanas kustībā, ar ko nodarbojas ornitologi, kā arī iesaistīties spēlēs.

LOB pārstāve Elīna KokarevičaSintija Ambote

  Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) atvērto durvju diena iesāksies ar sestdienas rīta plkst. 8 putnu vērošanas ekskursiju Dārziņos, kurā "uz ādas" varēs izbaudīt putnošanas iespējas Rīgas apkārtnē. To vadīs LOB Rīgas vietējās grupas dalībnieks un putnu pārzinātājs Imants Jakovļevs. Dārziņi ir viena no putniem bagātākajām vietām Pierīgā.

  No plkst. 12 līdz 14 ikviens ir aicināts ierasties Latvijas Ornitoloģijas biedrības mājvietā Rīgā, Skolas ielā 3, 4. stāvā. Tur norisināsies daudzveidīgas aktivitātes: spēles un atjautības uzdevumi par dabu un putniem; iespēja uzzināt, kādus rīkus izmanto putnu vērotāji; iespēja uzzināt visu par putnu būrīšiem; iepazīšanās ar LOB Rīgas vietējo grupu un vietējo grupu ideju; iespēja noskaidrot, kā kļūt par LOB biedru un ko biedri var darīt; iespēja ielūkoties LOB bibliotēkā, aplūkot interesantākos grāmatu eksemplārus; iespēja uzzināt, kas šajā mācību gadā ietilpst izglītības programmā "Putni un mēs".

  Plkst. 14 stundas garumā ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus par putniem un LOB. Uz jautājumiem mēģinās atbildēt biedrības valdes priekšsēdētājs Viesturs Ķerus.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti