Opozīcijas deputāts prasa vērtēt Rīgas domē strādājošo radinieku iespējamu interešu konfliktu

Vai politiķu un vadošu darbinieku vīru, sievu un bērnu nodarbināšana Rīgas pašvaldības administrācijas struktūrās nerada interešu konfliktu? Atbildi uz šo jautājumu Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejā ceturtdien, 24.maijā, grib sagaidīt “Vienotības” deputāts Lauris Ērenpreiss.

Opozīciju satraukusi medijos izskanējusī informācija, ka Mājokļu un vides departamentā vadošos amatos bez konkursa pieņemti direktora Anatolija Aleksejenko radi. Savukārt domes galvenā jurista Jāņa Liepiņa meita ir juriste citā struktūrā.

Rīgas domes deputāts Lauris ĒrenpreissEdgars Kupčs

  “Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam sieva ir biroja vadītāja. Varētu padomāt, ka mums trūkst speciālistu un tik tuvā saistībā būtu jāstrādā un nevarētu novērst saskarsme. Riski ir tas, ka pieņemtie lēmumi un kaut kādas kārtot - tās lietas tomēr netieši saskaras, un tur var būt bīdīts uz pareizo pusi kaut kāds projekts tīri politiski. Nu, administrācijai politiķu interesēm. Mēs esam novērojuši to jau.

  It kā nepolitiskais Rīgas domes jurists, bet piesedz un melo opozīcijas deputātiem par to, kā viņš ir vai nav saskaņojis kaut kādus projektus VARAM ministrijā.

  Viņa meli tika atklāti. Un tas jau ir kā liels signāls, ka kaut kas jādara,” saka deputāts Ērenpreiss.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti