Opozīcijā esošā partija «Saskaņa» izveidojusi «ministru ēnu kabinetu»

Saeimas opozīcijā esošās partijas "Saskaņa" frakcijas deputāti kā alternatīvu koalīcijai izveidojusi "ministru ēnu kabinetu", solot virzīt jaunas iniciatīvas, kas pildīšot gan tās, gan citu partiju priekšvēlēšanu solījumus, informē partijas konsultante Katrīna Iļjinska.

Pirmie likumprojekti jau esot iesniegti Saeimā, kura ceturtdienas plenārsēdē lems par to tālāku virzību. Deputāti rosina noteikt minimālo mēnešalgu 500 eiro apmērā, neapliekamo minimumu 500 eiro apmērā, kā arī paaugstināt bērnu pabalstus līdz 50, 100 un 150 eiro mēnesī attiecīgi par pirmo, otro un trešo bērnu.

"Mēs veidojam reālu alternatīvu koalīcijai, kura jau ir "uzmetusi" savus vēlētājus. Tikmēr mūsu uzdevums šobrīd ir aizstāvēt savu vēlētāju intereses un sabiedrības intereses kopumā," norāda "Saskaņas" "ministru ēnu kabineta" vadītājs Vjačeslavs Dombrovskis.

Plašāk par iesniegtajiem likumprojektiem "Saskaņas" "ministru ēnu kabineta" deputāti informēs ceturtdien, 31. janvārī.

3 komentāri
Anonīms lietotājs 22987
Valsts apvērsuma plāns ar Kremļa aģentu Vjačeslavu Galuščenko "Dombrovski" vadībā jau gatavs.
Anonīms lietotājs 18103
Pati par sevi ideja par ēnu kabinetu nav slikta un pastāv arī ārzemēs, piem. Lielbritānijā. Problēma tikai tā, ka nez vai tur daudz konstruktīvā nāks ārā izņemot - ''visiem vajag palielināt visu un uzreiz, bet nodokļus vajag samazināt un uzreiz''
Anonīms lietotājs 18103
''Deputāti rosina noteikt minimālo mēnešalgu 500 eiro apmērā, neapliekamo minimumu 500 eiro apmērā, kā arī paaugstināt bērnu pabalstus līdz 50, 100 un 150 eiro mēnesī attiecīgi par pirmo, otro un trešo bērnu.'' ----------- 2020/2021.gada budžetiem apsveicamas idejas un iniciatīvas, līdz kurām domājams arī varēs nonākt koalīcija pie līdzīga izaugsmes tempa un budžeta palielināšanās kā šobrīd. Bet ja viņi to domā par šīgada budžetu, no kurienes naudu tam ņems? Aizņēmums?
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti