Operatīvā informācija par atceltajiem autobusu reisiem būs pieejama vienuviet

Autotransporta direkcija (ATD) ir izstrādājusi risinājumu, kas sniedz iespēju reģionālo autobusu pasažieriem sekot līdzi aktuālajai informācijai par atceltajiem reisiem Autotransporta direkcijas mājaslapā, informēja ATD.

Gadījumā, ja attiecīgajā vai nākamajā dienā ir paredzama situācija, ka kāds no plānotajiem reģionālā autobusa maršruta reisiem netiks izpildīts, pārvadātāja pienākums būs nekavējoties šo informāciju ievadīt sistēmā. Un šī informācija automātiski tiks atspoguļota ATD mājaslapā.

Tādējādi klienti varēs vienuviet sekot līdzi operatīvajām izmaiņām reģionālo autobusu maršrutu tīklā un nepieciešamības gadījumā pārplānot nepieciešamos braucienus.

Informatīvā izvēlnes poga "Atceltie reisi" ATD mājaslapā  būs aktīva, kad pārvadātājs būs sistēmā ievadījis informāciju par atceltajiem reisiem attiecīgajā vai nākamajā dienā. Atverot izvēlni, pasažieriem būs redzama tabula, kurā būs norādīts atceltā maršruta numurs, reisa nosaukums, laiks, pārvadātājs, kā arī iemesls, kādēļ reiss tiek atcelts.

Nākotnē plānots minēto risinājumu papildināt ar iespēju pasažieriem pieteikties, lai jaunumus par atceltajiem reisiem saņemtu automātiskā režīmā.

KONTEKSTS:

Teju visā Latvijā pietrūkst autobusu vadītāju. Vienīgais izņēmums ir Latgale, no visām pārējām teritorijām Autotransporta direkcija bieži saņem ziņas par neizpildītiem reisiem, kad kāds vadītājs saslimis un nav neviena, kas viņu varētu aizvietot.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti