«Oligarhu lietas» izmeklēšanas komisija iztaujās Lembergu un Šķēli

„Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisija pirmdien, 18.decembrī, iztaujās no pienākumu pildīšanas atstādināto Ventspils mēru Aivaru Lembergu, bijušo premjeru Andri Šķēli, uzņēmēju Viesturu Koziolu un bijušo akciju sabiedrības „Diena” padomes priekšsēdētāju Aleksandru Tralmaku.

Komisijas loceklis un ''Vienotības'' frakcijas deputāts Andrejs Judins iepriekš pauda bažas, ka komisijai nepietiks laika visu četru uzaicināto iztaujāšanai. Tikmēr komisijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba no partijas „No sirds Latvijai” stāsta, ka vajadzības gadījumā sēde varētu ilgt pat vairāk nekā trīs stundas.

Inguna Sudraba par "oligarhu lietas" izmeklēšanas komisijas darbu
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

"Mēs esam rēķinājušies ar to, un es esmu informējusi komisijas locekļus – ja vajadzēs, arī sēdes ilgums būs vismaz trīs stundas, lai spētu uzdot visus jautājumus, kādi komisijas locekļiem ir," norāda Inguna Sudraba. "Arī visās iepriekšējās komisijas sēdēs visi komisijas locekļi ir spējuši uzdot visus jautājumus, un nekas nav palicis neizrunāts, neatbildēts. Cits jautājums, vai iztaujājamie atbild vai atbild pēc būtības. Bet tā, ka komisijas locekļiem būtu pietrūcis laika, līdz šim neviena tāda sēde nav bijusi. Ja gadījumā būs vajadzīgs arī papildu laiks, mēs varēsim turpināt iztaujāšanu kādā no nākamajām komisijas sēdēm."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti