Olaines cietuma jauno korpusu par 4,29 miljoniem eiro būvēs «Re&Re»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Uzvarot Tieslietu ministrijas padotībā esošās Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) atklātā iepirkuma konkursā, būvkompānija "Re&Re" ieguvusi tiesības slēgt 4,29 miljonu eiro vērtu līgumu par Olaines cietuma jaunā korpusa projektēšanu un būvniecību, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

SIA "Re&Re" uzvarējusi, piedāvājot viszemāko cenu - 4 289 889 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Lēmums par uzvarētāju pieņemts 7.oktobrī.

Kā  skaidroja IeVP, patlaban pārvaldes Iepirkumu komisija ir beigusi pretendentu pieteikumu vērtēšanu un ir pieņēmusi lēmumu, taču līgums ar "Re&Re" vēl nav noslēgts. 11 dienu laikā citiem pretendentiem ir iespēja to apstrīdēt.

Iepirkuma norisi un pretendentu izvēli nosaka Publisko iepirkumu likums, uzsver IeVP.

Vienlaikus paziņojumā par iepirkuma procedūras rezultātiem norādīts, ka pretendentam ir paredzēti apakšuzņēmuma līgumi ar trešajām personām. Apakšuzņēmuma līgumu ar trešajām personām līgumcena paredzēta 271 309 eiro bez PVN jeb 6% no līguma daļas.

Iepirkums veikts saistībā ar Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas iepriekš noteikto projektu "Jaunas nodaļas izveide Olaines cietumā, ieskaitot būvniecību un personāla apmācību".

 "Re&Re" ir viena no būvkompānijām, kas apsūdzētas Rīgas pils ugunsgrēka krimināllietā, kuru prokuratūra pagājušajā nedēļā nodeva tiesai. "Re&Re", piesaistot apakšuzņēmējus, būvēja arī pērn Zolitūdē sabrukušo lielveikalu "Maxima".

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, 1993.gadā dibinātā "Re&Re" īpašnieki ir Didzis Putniņš, Ainārs Pauniņš, Egils Bērzups un Marģers Bitmetis, katram pieder 25% uzņēmuma kapitāla daļu.

2013.gadā "Re&Re" strādāja ar 97,68 miljonu eiro apgrozījumu, un tas ir par 107% lielāks nekā 2012.gadā sasniegtais 47,29 miljonu eiro apgrozījums.

Uzņēmums pērn guva 4,47 miljonu eiro peļņu, kas ir par 71,9% lielāka nekā 2012.gadā gūtā 2,6 miljonu eiro peļņa, liecina "Firmas.lv" informācija.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti