Olainē piecgadīgu bērnu atrod dzīvoklī ar mirušu tēvu

Kādā dzīvoklī Olainē atrasts piecus gadus vecs bērns, kurš pēc tēva nāves dzīvoklī kopā ar viņu pavadījis ne vairāk kā pusotru dienu, informēja Valsts policijā.

Svētdien, 8.janvārī, ap plkst.16.30 Valsts policija saņēma informāciju no iedzīvotājiem, ka Olainē kādā dzīvoklī, iespējams, atrodas vīrieša līķis. Dzīvoklī ar mirušo vīrieti bijis arī viņa piecus gadus vecais dēls, kurš, izejot uz balkona, paziņojis par notikušo kādai garāmgājējai.

Sieviete kopā ar mirušā vīrieša kaimiņiem izsaukusi policiju.

Policisti dzīvoklī atrada 1984.gadā dzimušā vīrieša līķi. Vardarbīgas nāves pazīmes sākotnēji netika konstatētas, un arī tiesu medicīnas eksperta sniegtā informācija liecina, ka notikušais, visticamāk, nav saistīts ar noziedzīgu nodarījumu.

2011.gadā dzimušais zēns sākotnēji tika nogādāts uz slimnīcu veselības pārbaudes veikšanai, bet vēlāk nodots mātei, kura dzīvo atsevišķi.

Bērns dzīvoklī līdzās mirušajam tēvam varētu būt atradies ne vairāk par pusotru diennakti, un fiziskas veselības problēmas viņam nav konstatētas.

Policijas redzeslokā ne bērna tēvs, ne māte nebija nonākusi. Lai precīzi pārbaudītu vīrieša nāves apstākļus, policija sākusi kriminālprocesu.

Ziņots, ka janvāra pirmajā nedēļā sabiedrību satricināja nelaime kādā dzīvoklī Dobelē - pēc vecāku nāves, iespējams, narkotikas pārdozēšanas dēļ četri mazi bērni nedēļu pavadījuši aizslēgtā dzīvoklī pie atvērta loga. Lai gan ģimene dzīvojusi pilsētā daudzdzīvokļu mājā, neviens no kaimiņiem policijā nav vērsies. Jaunākais bērns – deviņus mēnešus veca meitenīte – no bada un atūdeņošanās miris.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti