Olainē atklāj jauniešu galvaspilsētas pasākumus

Šogad Ikšķiles un Olaines novads būs epicentrs svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Pērn abi novadi apvienojās un sīvā cīņa ar vēl citām pašvaldībām kļuva par ceturto konkursa „Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” uzvarētāju. Un piektdien, 8. martā, Olainē ar diskusijām par jauniešiem Latvijā un Eiropā, koncertiem un citām aktivitātēm tiks dots starts dažādiem jauniešu pasākumiem visa gada garumā.

 Olaines novada jaunatnes lietu speciāliste Agnese KalniņaRūdolfs Krieviņš

  "Konkursa mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt jauniešu sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā,

  kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu. Un tā gada laikā uzvarētāju pašvaldība vai apvienība, kļūst par tādu epicentru svarīgākajai Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Pārsvarā pasākumi vērsti uz jauniešiem, bet mēs skatāmies arī piedāvājumu jaunatnes darbiniekiem," stāstīja Olaines novada jaunatnes lietu speciāliste Agnese Kalniņa.

  Jautāta, kas kopā ar Ikšķili šogad plānots, viņa atbildēja: "Sāksim mēs ar šo atklāšanas pasākumu 8. martā. Maijā tiks organizēts pieredzes apmaiņas seminārs jaunatnes lietu speciālistiem no visas Latvijas. 10. augustā Ikšķilē būs liels pasākums - Starptautiskā jaunatnes diena, savukārt 31. augustā gaidīsim uz novada jauniešu dienu un nevalstisko organizāciju  festivālu un būs arī dažādi citi mazākas nozīmes pasākumi."

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti