Oktobrī konsolidētās TV skatītākais kanāls – TV3

Konsolidētās televīzijas (TV) skatītākais kanāls oktobrī bija TV3, kuram veltīti 11,8% no kopējā TV skatīšanās laika, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” apkopotie dati.

Otrs skatītākais kanāls – LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 9%, trešais bija LNT, kuram veltīti 7,5% no kopējā TV skatīšanās laika.

 

Skatītākā konsolidētās TV programma oktobrī bija “X faktors 2” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 8,2% jeb 155,5 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Otra skatītākā TV programma bija ”Es mīlu tevi, Latvija! 4” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 7,8% jeb 148,3 tūkstoši skatītāju. Šīs divas programmas bija skatītākās arī septembrī.

Trešā skatītākā konsolidētās TV programma oktobrī bija “Lauku sēta 5” kanālā LNT, kuru vēroja vidēji 7,4% jeb 139,6 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

Salīdzinot ar septembri, visvairāk skatīšanās laika daļa pieaugusi kanālam TV3 (+1,5 procentpunkti), sasniedzot 11,8%. Tā ir lielākā skatīšanās laika daļa mēnesī, ko kāds kanāls šogad sasniedzis. Kopumā rudens sezona televīzijā iesākusies veiksmīgi, jo

TV skatītāji septembrī-oktobrī pie televizora vidēji katru dienu pavadījuši par 2 minūtēm vairāk nekā pagājušajā gadā šajā laika posmā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti