Ogrē dambja nostiprināšanai vajadzīgi 120 tūkstoši latu

Ogrē tiek apzināti plūdu radītie postījumi, un pēc pašreizējām aplēsēm dambja nostiprināšanai nepieciešami 120 tūkstoši latu, ceļu un ielu atjaunošanai – 32 tūkstoši un komunikāciju tilta balstu sakārtošanai – 86 tūkstoši. Tā pirmdien Latvijas Radio informēja Ogres novada domes pārstāvis Nikolajs Sapožņikovs.

Sapožņikovs apliecināja, ka plūdi Ogrē ir beigušies, un briesmīgākā to daļa bijusi līdz brīdim, kad ledus izgāja zem dzelzceļa tilta. Pašlaik tiek apzināti postījumi apmēri.

Pēc pašreizējām ka ceļu un ielu atjaunošanai vajadzētu 32 tūkstošus latu. Savukārt dambja nostiprināšanai ar speciālu sienu orientējošās izmaksas ir diezgan prāvas – 120 tūkstoši latu. „Tas, protams, nav vienas dienas darbs. Tas varbūt ir jāizdara ilgstošākā laika periodā, tomēr tas katrā ziņā jādara,” norādīja Sapožņikovs.

Tāpat Ogrē bojāti ir komunikāciju tilta balsti, un to sakārtošanai būtu vajadzīgi apmēram 86 tūkstoši latu.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Ogrē piedzīvoti plaši plūdi - kopumā applūdušas apmēram 120 ēkas, 23 cilvēki evakuētu, izglābti divi suņi, kaķis un trusis. Kā arī viens cilvēks gājis bojā.

LTV raidījums “de facto” vēstīja, ka piedzīvotājiem plūdiem Ogres iedzīvotāji sašutuši par savas pašvaldības spēju reaģēt krīzes situācijās, turklāt pārmetumus raida domes virzienā arī par gadiem ilgo nekā nedarīšanu, lai savestu kārtībā aizsargvalni, kura pārrāvums plūdu postījumus šonedēļ padarīja tik plašus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti