Novembrī poligonā «Meža Mackeviči» notiks militārās mācības 

Novembrī poligonā "Meža Mackeviči" Augšdaugavas novada Vaboles pagastā tiks organizēta iepriekš plānota Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīru un zemessargu apmācība, izmantojot gan šautuves, gan arī poligona teritoriju, informēja Aizsardzības ministrijā. 

Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona karavīri poligona šautuvēs trenēs pistoļu un vieglo ložmetēju kaujas šaušanas prasmes, kā arī īstenos 120 milimetru mīnmetēju baterijas lauka kaujas iemaņu un citas apmācības. 

Savukārt Zemessardzes 34. kājnieku bataljona zemessargi divu nedēļu nogalēs pilnveidos šaušanu ar vieglajiem ložmetējiem un triecienšautenēm, tiks apmācīti arī jaunie kvadraciklu "Bombardier" vadītāji. 

Zemessardzes 3. Latgales brigādes Inženieru rota novembrī poligonā "Meža Mackeviči" rīkos vispārējo apmācību, traktortehnikas operatoru apmācību un spridzināšanas mācības.

Poligonā novembrī mācības organizēs arī citas Nacionālo bruņoto spēku vienības. Piemēram, Zemessardzes 1. Rīgas brigādes Studentu bataljona zemessargi vienā no nedēļas nogalēm pilnveidos granātas mešanas prasmes.

Visas mācības tiek organizētas atbilstoši apstiprinātām drošības prasībām. Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, jo viens no galvenajiem mācību mērķiem ir zemessargu kaujas gatavības uzlabošana un valsts aizsardzības spēju stiprināšana.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti