Normunds Krapsis pārtrauc dienestu Valsts policijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks, pulkvedis Normunds Krapsis pārtrauks dienestu, informēja policija.

Krapsis Valsts policijā nostrādājis 30 gadus. Ņemot vērā likumā noteiktā vecuma sasniegšanu, viņš nolēmis atstāt dienestu un doties izdienas pensijā. 

Otrdiena, 1. jūnijs, ir Normunda Krapša pēdējā diena dienestā. 

Dienesta gaitas Valsts policijā Normunds Krapsis sāka 1992. gadā kā Valsts policijas Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas jaunākais inspektors. Kopš tā laika Krapsis ieņēmis amatus Kārtības policijas struktūrvienībās, kas lielākoties saistītas ar satiksmes uzraudzību un kontroli. No 2020. gada 12. februāra Krapsis ieņēma Valsts policijas priekšnieka vietnieka, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka amatu.

Savukārt pērn kļuva zināms, ka Iekšējais drošības birojs pret Krapsi kriminālprocesu sācis par 2018. gadā organizētu policistu formas tērpu iepirkumu. Bet šogad maijā kļuva zināms, ka IDB ir sācis kriminālprocesu arī par 2018. gadā organizētu iepirkumu par rokas videoradaru iegādi un Krapsim piemērots aizdomās turētā statuss.

Ņemot vērā abus kriminālprocesus, Krapsim IDB inkriminē divos Krimināllikuma pantos paredzētus nodarījumus – dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un neizpaužamu ziņu, kas nav valsts noslēpums, izpaušanu. Vienā no minētajām lietām Krapsim piemēroti drošības līdzekļi – uzturēšanās noteiktā vietā un aizliegums ieņemt konkrētu amatu.

Maija vidū Krapsis tika atstādināts no amata pienākumu pildīšanas Valsts policijā. Krapsis žurnālistiem kategoriski noliedza jebkādu saistību ar iespējamiem likumpārkāpumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti