Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Nodibina Dzemdību nama fondu

Nodibina Dzemdību nama fondu

Lai veicinātu atbalstu ģimenēm dažādās krīzes situācijās, kā arī vairotu topošo un jauno vecāku zināšanas par ģimenes plānošanas un jaundzimušo aprūpes jautājumiem, nodibināts Dzemdību nama fonds.  

Fonda dibināšanas ideja ieder ilggadējiem Dzemdību nama ārstiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādām jauno ģimeņu problēmām un krīzes situācijām, kas saistītas ar bērniņa gaidību laiku un piedzimšanu.

Dibinātāju vidū ir uzņēmēji, sabiedrībā zināmas personas, kā arī mūziķi, piemēram, ērģelniece Iveta Apkalna.  Par fonda priekšsēdētāju ievēlēts uzņēmējs Andris Lauciņš. 

Viņš uzsver, ka būtiski, lai bērna gaidīšanas un piedzimšanas brīdis ģimenei saistītos ar labām emocijām.  Ja sākums ir drošs un priecīgs, tas vairo iespēju, ka ģimene plānos vēl vienu bērniņu.

 Bieži vien rodas situācijas, kuras medicīnas personāls nevar atrisināt. Dzemdību nama fonds varētu būt šis trūkstošais posms, kas identificētu problēmas, piesaistīt finansējumu un  cilvēkresursus, lai bērna gaidīšanas laiks, dzemdības un pēcdzemdību periods sievietēm un viņu ģimenēm būtu ne tikai medicīniski drošs, bet arī no citiem aspektiem – pozitīvs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti