No šodienas vēlētāji var nodot balsi glabāšanā

Trīs dienas – 3., 4. un 5.oktobrī, – vēlētājiem ir iespēja nodot savu balsi glabāšanā. To varēs darīt ne visur, bet gan 58 vēlēšanu iecirkņos 37 pašvaldībās.

Balsi glabāšanā varēs nodot šodien no pulksten 17.00 līdz 20.00, ceturtdien – no pulksten 9.00 līdz 12.00 un piektdien – no pulksten 10.00 līdz 16.00.

Nodot balsi glabāšanā var tikai vienu reizi. Vēlētājs, kurš nodevis balsi glabāšanā, drīkst balsot atkārtoti vēlēšanu dienā, taču tikai tajā pašā iecirknī, kur nodevis balsi glabāšanā. Šādā gadījumā iecirkņa komisija balsotāju sarakstā anulēs ierakstu par balss nodošanu glabāšanā.

Pērn pašvaldību vēlēšanās iepriekš nobalsojuši vairāk nekā 167 000 vēlētāju, kas ir 11% no kopējā skaita.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars aicinājis, ja vien iespējams, balsot vēlēšanu dienā 6. oktobrī.

Arnis Cimdars
00:00 / 00:18
Lejuplādēt
„Aicinu tiešām neizmantot šādu iespēju, ja sestdien ir iespēja aiziet nobalsot uz vēlēšanu iecirkni, jo resurss - 58 iecirkņi - ir salīdzinoši neliels skaits. Aicinu tādēļ, ka mums ir vērojama tradīcija, ka iepriekšējā balsošana ir vēlētāju iecienīts veids pašvaldību vēlēšanās. Tādējādi, rūpējoties par savu sestdienu, aicinu izturēties atbildīgi, un tos, kas var, iet un nobalsot sestdien,”  teica Cimdars.

Vēlēšanu iecirkņu adreses, kur iespējams nodot balsi glabāšanā, var noskaidrot Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapāwww.cvk.lv vai pa tālruni 67049999.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti