Rīta Panorāma

Māksla uzzied Talsos

Rīta Panorāma

Intervija ar Lieni Treimani un Sonoru Broku

Intervija ar Ingunu Sudrabu Saeimas deputāti (NSL)

«No sirds Latvijai» varētu apvienoties ar kādu citu politisko spēku

Partija "No sirds Latvijai" varētu apvienoties ar kādu citu politisko spēku, intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja partijas līdere Inguna Sudraba.

Komentējot partijas sliktos rezultātus vēlēšanās, Sudraba stāstīja, ka viņas ieskatā rezultāts ir bijis labs, jo komanda nav nobijusies un ir bijuši cilvēki, kas ir varoši piedalīties politiskajā procesā. "Mums tā ir uzvara, ka ejam un darām. Dzīve neapstājās 6. oktobrī. Ir stimuls iet tālāk - mēs domāsim par Eiroparlamenta, pašvaldību un nākamajām Saeimas vēlēšanām, lai veidoto fundamentālu spēku," klāstīja Sudraba.

Politiķe norādīja, ka politikā ir jābūt spējīgam skriet maratonu. "Mēs sanācam valdes sēdē un runājām par politisko vidi šobrīd, izmantotajām vai neizmantotajām iespējām. Nākošajās dienās [pēc vēlēšanām] saņēmām telefona zvanus par apvienošanos ar citiem politiskajiem spēkiem," teica Sudraba. Viņa gan neatklāja ar kādiem politiskajiem spēkiem "No sirds Latvijai" ir aizvadījusi sarunas par apvienošanos.

"Mēs runājām par ideju, ka Latvijai ir svarīgas vērtības – patiesi neatkarīga valsts, kristīgās vērtības. Vairāki politiskie spēki ir gatavi šādam darbam," piebilda Sudraba. Tāpat politiķe nevēlējās atklāt, ar ko nodarbosies pēc šī Saeimas sasaukuma darba beigām, uzsverot, ka sava amata pienākumus pildīs līdz pēdējai dienai un izvērtēs esošos piedāvājumus.

LSM jau vēstīja, ka "No sirds Latvijai" 13. Saeimas vēlēšanās ieguva tikai 0,84% vēlētāju balsu.

Intervijā LTV vēlēšanu naktī Sudraba teica, ka, neraugoties uz to, kāds būs 13.Saeimas vēlēšanu rezultāts, partija “No sirds Latvijai” turpinās strādāt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti