No sestdienas vilcienos vairs nevarēs izmantot e-talonus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

No sestdienas tie pasažieri, kuriem noteikti Rīgas domes braukšanas maksas atvieglojumi, vilcienos Rīgas pilsētas robežās vairs nevarēs izmantot etalonu, informē akciju sabiedrība "Pasažieru vilciens". 

Uzņēmumā uzsver, ka ir beidzies iepriekšējais līgums ar Rīgas domi. "Pasažieru vilciens" valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns skaidro, ka līgumā noteiktais Rīgas domes līdzfinansējums nav pietiekams, lai segtu visus izdevumus, kas saistīti ar šo pasažieru pārvadāšanu.  

"Diemžēl piecu mēnešu laikā, sākot no 1.aprīļa līdz pat augusta beigām, nav izdevies vienoties ar Rīgas domi par līdzfinansējuma palielināšanu, par līguma iespējamu turpināšanu uz abām pusēm izdevīgiem nosacījumiem,” sacīja Lubāns.

„Atbilstoši likumam un Ministru Kabineta notikumu prasībām "Pasažieru vilciens" pasažieri ir jāpārvadā vēl desmit dienas pēc tam, kad par šādām izmaiņām tika paziņots. Par tām tika paziņots 3.septembrī, un tas nozīmē, ka, sākot ar 13.septembri, tie pasažieri, kuri "Pasažieru vilcienā" izmantoja Rīgas domes piešķirtās braukšanas maksas atlaides un veica etalonu validāciju, vairs šo iespēju izmantot nevarēs, un ir jāiegādājas braukšanas biļetes vilcienos par pilnu samaksu. Tās ir tikai tās pasažieru kategorijas, kam izsniegti personalizētie etaloni, tur ir pensionāri, skolēni un citas kategorijas, pavisam kopā 13. Tiem šī iespēja būs liegta," skaidroja Lubāns.

Savukārt trīs pasažieru kategorijas, kas varēja iegādāties abonentu biļetes ar atlaidi Rīgas administratīvajā teritorijā - skolotāji, studenti un daudzbērnu vecāki, nododot elektroniskās mēnešbiļetes "Pasažieru vilciens" Klientu apkalpošanas centrā, varēs saņemt pilnu kompensāciju par neizmantoto mēnešbiļetes daļu par laika periodu no 13.septembra.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti