No PKC aizejošais Krieviņš: Izstrādājām labāko Nacionālo attīstības plānu

Mārtiņam Krieviņam otrdien bija pēdējā oficiālā darba diena Pārresoru koordinācijas centra (PKC) vadītāja amatā. Viņš kā vienu no lielākajiem veikumiem darbā centrā uzskata Nacionālā attīstības plāna (NAP) izstrādi.

Lai arī otrdien Krieviņam bija pēdējā oficiālā darba diena centrā, trešdien viņš piedalīsies Saeimas Valsts pārvaldes komisijas sēdē par PKC līdz šim padarīto un nākamajiem izaicinājumiem.

„Lielākie darbi, viennozīmīgi, bija Nacionālā attīstības plāna izstrāde un arī apstiprināšana. Neskatoties uz lieliem laika termiņu un finanšu resursu ierobežojumiem, manuprāt, mums ir izdevies izstrādāt Latvijā līdz šim labāko Nacionālo attīstības plānu, kas cita starpā tomēr ir savienots ar mums pieejamiem finanšu resursiem. Domāju, ka tas ir un būs noderīgs instruments, lai plānotu nākamā perioda finanšu līdzekļus. Papildus tam PKC ir izstrādājis pirmo ziņojumu par Latvijas ilgtspējīgas stratēģijas ieviešanu, ir izstrādāts Sabiedrības saliedētības plāns, ir vadīta darba grupa visu valsts kapitālsabiedrību novērtēšanai, ir izstrādāts valsts kapitālsabiedrību centralizētais modelis un darīti vēl daudzi dažādi darbi,” stāstīja Krieviņš.

Jau ziņots, ka Krieviņš, iesniedzot atlūgumu, strādāšanu PKC resursu trūkuma apstākļos salīdzināja ar neiespējamo misiju. Krieviņam tagad esot vairāki darba piedāvājumi - gan Latvijā, gan ārpus.

Jauno Pārresoru koordinācijas centra vadītāju meklēs starp esošajiem centra darbiniekiem vai konkursā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti