No degošas mājas Rīgas centrā naktī uz 2. novembri evakuēti 34 cilvēki

Aizvadītajā naktī Rīgā, Brīvības ielā starp Ģertrūdes un Stabu ielām, izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks dzīvojamā mājā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests pārstāve Inta Palkavniece par ugunsgrēku Brīvības ielāLatvijas Radio

  Naktī bija izcēlies plašs ugunsgrēks dzīvojamā mājā – dega kāpņu telpa visos stāvos un bēniņi ar jumtu.

  Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās veiksmīgi liesmas ierobežot. Sestdienas rītā turpinās ugunsgrēka likvidācijas darbi. No ēkas ir evakuēti 34 cilvēki. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests pārstāve Inta Palkavniece informē:

  "Naktī pulksten 00.13 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests steidzās uz Brīvības ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies daudzstāvu dzīvojamās ēkas kāpņu telpā. Glābējiem ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka no ēkas jumta nāk dūmi, ar atklātu liesmu deg kāpņu telpa un pastāv arī uguns izplatīšanās draudi. Kopumā no ēkas tika evakuēti 34 cilvēki. Dzēšanas laikā notika arī ēkas kāpņu telpas nogruvums. Pulksten 3.00 naktī glābējiem izdevās šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku lokalizēt. Tā kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 200 kvadrātmetri, no kuriem 150 bija kāpņu telpā, kura dega pa visiem ēkas stāviem, 10 kvadrātmetru platībā otrais stāvs, un 50 kvadrātmetru platībā jumts ar bēniņiem. Šobrīd ugunsgrēka likvidācijas darbi turpinās. Iedzīvotāji, kuri tika evakuēti, sadarbībā ar pašvaldības policiju tika izmitināti citur.”

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti