No 3. marta Rīgā būs izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustībā

No 3. marta Rīgā būs izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustības organizācijā un pieturvietu izvietojumā, informēja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" (RS).

Būvdarbu dēļ no 3. marta būs satiksmes ierobežojumi Augusta Deglava ielā, posmā no Augšielas līdz Valmieras ielai un posmā no Jāņa Asara ielas līdz Valmieras ielai, kā arī Pērnavas ielā pie krustojuma ar Augusta Deglava ielu. Tādējādi tiks veiktas izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustības organizācijā un pieturvietu izvietojumā. Izmaiņas tiks veiktas arī 5. trolejbusa maršruta galapunkta pieturvietas - "Daugavas stadions" izvietojumā.

13. maršruta autobuss uz "Preču 2", 50. maršruta autobuss uz "TEC 2", kā arī 11 . maršruta trolejbuss uz Ieriķu ielu un 22. maršruta trolejbuss uz Pļavniekiem kursēs pa maršrutu līdz pieturai "Matīsa iela" tālāk pa Avotu ielu, Jāņa Asara ielu, Pērnavas ielu, A. Deglava ielu un tālāk pa maršrutu. Apvedceļā autobusi un trolejbusi apstāsies Jāņa Asara ielā izvietotajā pieturā "Lienes iela".

13. maršruta autobuss uz Babītes staciju, 50. maršruta autobuss uz Abrenes ielu, kā arī 11. un 22. maršruta trolejbuss uz Centrālo staciju kursēs pa maršrutu līdz pieturai "Daugavas stadions" tālāk pa A.Deglava ielu, Pērnavas ielu, Jāņa Asara ielu, Avotu ielu un tālāk pa maršrutu. Apvedceļā autobusi un trolejbusi apstāsies Jāņa Asara ielā izvietotajā pieturā "Lienes iela".

Pietura "Daugavas stadions" pārcelta aptuveni 50 m atpakaļ.

5. trolejbusa maršruta galapunkta pietura "Daugavas stadions" (Pērnavas ielā) būs slēgta, savukārt pagaidu pietura izvietota Rūjienas ielā.

Maršruta izmaiņas
Maršruta izmaiņas

 

Maršruta izmaiņas
Maršruta izmaiņas

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti