Neskaidros apstākļos Vidzemē gājuši bojā divi vīrieši

Aizvadītajā diennaktī neskaidros apstākļos Vidzemē bojā gājuši divi vīrieši, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD). 

Vienu 49 gadus vecu vīrieti atrada uz ceļa blakus velosipēdam, un tuvumā atradās pārrauta elektriskā žoga stieple. Savukārt citā gadījumā 55 gadus vecs vīrietis tika atrasts ceļa malā blakus motociklam. Viņa nāves cēlonis arī vēl nav noskaidrots, pastāstīja NMPD pārstāve Ilze Bukša.

„Aizvadītajā diennaktī bijuši vairāki traģiski negadījumi, kas diemžēl beigušies arī ar cietušo nāvi," teica Bukša. "Vienā gadījumā 41 gadu jauns vīrietis ir noslīcis. Savukārt Vidzemē kāds vīrietis tika atrasts guļam zemē, ceļmalā blakus velosipēdam un arī blakus sarauti elektriskā gana vadi vai stieples. Otrā gadījumā arī Vidzemē pie motocikla atrasts guļam ceļa malā vīrietis. Šie gadījumi varētu likt domāt, ka varbūt notikuši kādi ceļu satiksmes negadījumi vai transporta negadījumi ar šiem cietušajiem. Bet diemžēl sīkāk mēs nezinām par apstākļiem, kādos cilvēki gājuši bojā.”

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi devušies uz aptuveni 1200 izsaukumiem, no tiem gandrīz 300 bija saistīti ar dažādām traumām un negadījumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti