NEPLP tiksies ar jauno bezmaksas apraides kanālu vadību

Ceturtdien nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) tiekas ar trīs jauno kanālu vadību, kuru programmas kopš jaunā gada ir bezmaksas virszemes apraidē.

Jau iepriekš zināms, ka kanāliem īsā laikā un vēl bez līguma bija jāuzsāk raidīšana, un tās vēl nedz saturiski nedz tehniski pilnībā gatavas. Tāpēc padome plāno tikšanos, lai sekotu līdzi kanālu attīstībai.

Padomes loceklis Ivars Zviedris atzīst, ka šiem kanāliem ir tehniskas problēmas – „skaņa staigā" un „bildē ir tāda, kāda ir", taču viņš norādīja, ka arī premjeru parasti vērtē pēc 100 darba dienām, bet kanāliem bija ļoti īss laiks no konkursa rezultātu paziņošanas līdz raidīšanas uzsākšanai. Viņš pauda cerību, ka kanāli turpinās attīstīties, un solīja, ka NEPLP „turēs roku uz pulsa".

Skatītāji gan slavē, gan kritizē jaunos kanālus. Televīzijas un tās pārraugošā padome uzsver: vēl jādod laiks attīstīt piedāvājumu. NEPLP bija izsludinājusi trīs konkursus par sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošanu komerciālajām televīzijām, kas nodrošinās bezmaksas apraidi visā Latvijā. Konkursi tika izsludināti, lai nodrošinātu informatīvi dokumentālo, reģionālās tematikas, kā arī bērnu un jauniešu raidījumu veidošanu komerciālos medijos bezmaksas apraidē, jo no 2014.gada "Modern Times Group" kanāli LNT un TV3 vairs nav pieejami bezmaksas apraidē. Konkursā uzvarēja "Vidzemes televīzija", "TV Latvija" un "Ogres Televīzija"

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti