NEPLP locekļa kandidāte - Ieva Beitika

Ieva Beitika pēdējos sešus gadus veltījusi studijām un pasniedzējas darbam Latvijas Universitātē. Savā doktora disertācijā viņa specializējos sabiedrisko mediju un sabiedriskā labuma jautājumos. Beitika piedalījusies arī vairākās darba grupās un plānošanas dokumentu izstrādēs. 

Dokumenti

Ieva Beitika - CV

Lejuplādēt

134.25 KB

No 2010.gada līdz 2016.gadam Beitika strādājusi par pasniedzēju Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, kur arī 2016.gadā viņa ieguva komunikācijas zinātņu doktora zinātnisko grādu komunikācijas zinātnē. Grāds iegūts, aizstāvot promocijas darbu "Sabiedriskais medijs un sabiedriskais labums: Latvijas pieredzes analīze".  

Maģistra grādu Beitika ieguvusi tajā pašā fakultātē Politikas zinātnes programmā, bet bakalaura grādu Komunikācijas zinātnes programmā. 

Kopš 2014.gada Beitika ir valdes locekle uzņēmumā "Randala", kas nodarbojas ar pasākumu organizēšanu un producēšanu. 

No 2004. līdz 2008.gadam kandidāte strādājusi arī biedrībā "Sabiedrības - par atklātību "Delna"" par mediju redaktori un projektu koordinatori.

Beitika darbojusies arī vairākās profesionālās organizācijās - kultūras biedrībā "Make art", Latvijas Jauno zinātnieku asociācijā, Baltijas mediju pētnieku asociācijā (BAMR), ECREA, kā arī Latvijas Žurnālistu asociācijā. 

No 2014.gada oktobra līdz 2015.gada aprīlim Beitika piedalījusies Kultūras ministrijas Mediju politikas pamatnostādņu projekta izstrādes darba grupā.

Ar plašāku Beitikas pieredzi var iepazīties klāt pievienotajā CV. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti