NEPLP locekļa kandidāte – Aija Ansone

Aija Ansone lielāko darba pieredzi guvusi Durbes pilsētas pašvaldībā, kur strādājusi par kultūras nama vadītāju un sabiedrisko attiecību speciālisti. Pēdējos nepilnus desmit gadus darbojas kā producente un pasākumu režisore. 

Ansone no 1987.gada strādāja Durbes pilsētas pašvaldībā - aptuveni trīs gadus par kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāju. No 1999.gada līdz 2009.gadam darbojās pilsētas kultūras nama direktores amatā. Paralēli aptuveni trīs gadus ieņēma pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistes amatu.

Dokumenti

Aijas Ansones CV

Lejuplādēt

36.03 KB

Ansones CV liecina, ka no 2008.gada viņa vienlaikus strādājusi ne vienā vien darba vietā. 2008.-2012.gadā darbojusies kā producente telekompānijā LNT, veidojot tādus raidījumus kā "Lielais jautājums" un "Tautas balss". No 2010.gada līdz 2013.gada strādājusi SIA "Uzmanības laikmets" kā pasākumu režisore un producente, bet no 2008.gada līdz 2011.gadam strādājusi par projektu vadītāju SIA "Platforma", viens no projektiem - filmu "Rīgas sargi" un "Rūdolfa mantojums" izplatīšana Latvijā.

Ansone norāda, ka no 2012.gada viņa darbojas kā TV reklāmu producente un kampaņu vadītāja. Viena no šādām kampaņām, ka viņa pati norāda, ir būvkompānijas "Arčers " kampaņa "Laima Ziemassvētki''. Tāpat Ansone norāda, ka kopš 2012.gada darbojas kā filmu producente un izpildproducente un vienlaikus ir SIA "PlatformaFilma" valdes priekšsēdētāja.

Ansone 1984.gadā pabeigusi Ventspils 1.vidusskolu, 1987.gadā Rīgas Kultūras koledžā ieguvusi režisores diplomu, bet 2008.gadā Liepājas Universitātē ieguvusi sabiedrisko attiecību speciālista diplomu.

Ansone savam CV pievienojusi SIA "PlatformaFilma" radošā direktora un režisora Aigara Graubas rekomendāciju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti