«Nepaej garām» koncerta laikā ziedo 40 000 eiro vasaras nometnēm bērniem ar invaliditāti

Latvijas Televīzijas un Latvijas Bērnu fonda akcijas "Nepaej garām!" labdarības koncerta laikā kopā saziedoti 40 950 eiro, kas ļaus uzdāvināt piedzīvojumu bērniem ar īpašām vajadzībām – iespēju piedalīties Latvijas Bērnu fonda organizētajās vasaras nometnēs.

Bērnu fonda vadītājs Andris Bērziņš iepriekš atzina, ka šogad fonds gribētu organizēt 25 nometnes vairāk nekā 600 bērniem, taču līdzekļu bija tikai 10 nometnēm.

 Vienas nometnes kopējās izmaksas ir 9 500 eiro, bērni tajā uzturas 10 dienas.

“Laiku no bērna piedzimšanas līdz pieaugušā dzīvei var salīdzināt ar ceļu, kas brīžiem ved no kalna lejup, brīžiem uz tā virsotni. Divdesmit piecu gadu nometņu rīkošanas pieredzē esam pārliecinājušies, ka nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm ir nozīmīgs atbalsts, bieži pozitīvs impulss, pavērsiena punkts un iespēja doties uz šo virsotni,” vasaras nometņu nozīmi raksturo Latvijas Bērnu fonda vadītājs Andris Bērziņš. Viņš arī izsaka pateicību visiem ziedotājiem: “Paldies ikvienam, kurš šogad atbalstīja akciju „Nepaej garām!” un bērnus viņu ceļā uz savām virsotnēm!”

“Man šķiet, ka ir ļoti būtiski, ka mums ir izdevies pievērst uzmanību ģimenēm, kuras audzina bērnus ar īpašām vajadzībām,” pēc koncerta secināja LTV satura redaktore Vikija Valdmane-Rozenberga. “Ir liels prieks, ka mums kopīgi būs izdevies sagādāt vasaras piedzīvojumu daudziem bērniem ar īpašām vajadzībām. Lai tas viņiem sniedz tik vajadzīgo dzīvesprieku, tāpat kā atpūtu viņu ģimenēm, vecākiem. Latvijas Televīzija ir gandarīta par akcijas rezultātu. Mēs esam pateicīgi ikvienam, kurš to atbalstīja!” no sirds atzina Valdmane-Rozenberga.

Akcijas ”Nepaej garām!” laikā ar zvanu uz ziedojumu tālruni bija iespējams ziedot  1,42 eiro bērniem ar īpašām vajadzībām, lai desmit šīs vasaras dienās bērni varētu uzlabot veselību, pilnveidot savas radošās prasmes un atpūsties speciālās  nometnēs.

Tāpat joprojām ziedot iespējams internetā, Latvijas Bērnu fonda mājaslapā – ziedojumi.lbf.lv, atstājot anonīmu ziedojumu kādā no visā Latvijā izvietotajām ziedojumu kastītēm ar Latvijas Bērnu fonda logo vai veicot pārskaitījumu nodibinājumam “Latvijas Bērnu fonds” (reģ. nr. 40008018725, a/s “SEB BANKA”, konta nr. LV42UNLA0002000707402), kā maksājuma mērķi norādot “Vasaras nometnes”.

2017. gadā 23 nometnēs piedalījās 600 bērni no astoņām lielajām pilsētām un 64 novadiem. Arī šogad plānots noorganizēt ne mazāk bezmaksas nometņu bērniem ar īpašām vajadzībām, bērniem no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, integrācijas nometnes un nometnes bērniem, kas cietuši vardarbībā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti