Nedēļas nogalē vairākās Latvijas pilsētās darbu turpinās Covid-19 vakcinācijas centri

Nedēļas nogalē vakcinācija pret Covid-19 plaši turpināsies vairākos liela mēroga centros pilsētās, tostarp būs arī iespēja iegūt “Janssen” vienas devas vakcīnu, norādīja Vakcinācijas biroja komunikācijas vadītāja Ieva Stūre. No pieejamajiem laikiem piemērotāko iespējams izvēlēties portālā manavakcina.lv vai pa telefonu 8989.

“Sestdien un svētdien strādās liela mēroga vakcinācijas centri gan Rīgā, gan citās pilsētās. Rīgā sestdien vakcinācija būs pieejama Ķīpsalas hallē, “Atta” centrā, Centrāltirgū un Kongresu namā, bet svētdien Rīgā strādās vakcinācijas centri Ķīpsalas hallē, Centrāltirgū un Kongresu namā. Svarīgi, ka Centrāltirgū un “Atta” centrā paredzēts izmantot "Janssen" vakcīnu, kas interesanta tiem cilvēkiem, kuri vēlas saņemt tikai vienu vakcīnas devu.

Vakcinācijas biroja pārstāve Ieva Stūre par vakcināciju brīvdienās
00:00 / 00:50
Lejuplādēt

Tāpat vakcinācija sestdien norisināsies arī Rēzeknē, Daugavpilī, Jēkabpilī, Ventspilī, Jūrmalā, Tukumā, Talsos un Alūksnē, bet svētdien – Ventspilī, Madonā un Valmierā," norādīja Stūre.

Nākamnedēļ notiks izbraukuma vakcinācija, 31. maijā, Kārsavas novadā Mērdzenes, Goluševas, Malnavas, Kārsavas un Mežvidu pagastā, bet Rēzeknes novadā 3. jūnijā vakcinēties aicināti Kaunatas un Dricānu pagasta iedzīvotāji. Šajos novados cilvēki vakcinācijai var pieteikties pašvaldībā, informēja Vakcinācijas birojs.

KONTEKSTS:

Pašlaik Latvijā vismaz vienu vakcīnas devu saņēmuši aptuveni 28% pieaugušo iedzīvotāju, kuri  vecāki par 16 gadiem, sākts vakcinēt arī 16 gadus sasniegušus jauniešus.  

Kopumā līdz vasaras beigām plānots vakcinēt ap 70% iedzīvotāju.

Pieteikties vakcīnai pret Covid-19 iespējams vietnē www.manavakcina.lv, pa tālruni 8989, pie sava ģimenes ārsta vai darba devēja. Galvenais vakcinācijas mērķis ir pasargāt cilvēku no smagas saslimšanas ar Covid-19 un nāves.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti