Nedēļas nogalē piedzīvoti vairāki traģiski ugunsgrēki

Šogad ugunsnelaimēs kopumā ir gājis bojā 71 cilvēks, bet pēdējo divu dienu laikā ugunsgrēkos Latvijā miruši trīs cilvēki. Vairumā gadījumu ugunsgrēki ir saistīti ar cilvēku neuzmanību un neapdomību. Piemēram, neuzmanīgu apiešanos ar uguni, smēķēšanu vai apkures ierīču nepareizu lietošanu.

Tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina ievērot ugunsdrošības noteikumus un uzstādīt mājās dūmu detektorus, kuri savlaicīgi ziņos par nelaimi.

Nedēļas nogalē piedzīvoti traģiski ugunsgrēkiZane Mače

  "Naktī uz sestdienu glābēji steidzās uz Bauskas novadu, kur īsi pirms plkst.05 no rīta dega divstāvu māja ar atklātu liesmu. Ugunsgrēks bija izcēlies kopumā 120 kvadrātmetru platībā. Pirms glābēju ierašanās no mājas evakuējās pieci cilvēki, bet ugunsnelaimē gāja bojā viens cilvēks," sacīja dienesta pārstāve Inta Palkavniece.

  Savukārt sestdien pēc plkst.21.30 vakarā VUGD saņēma izsaukumu uz kādu daudzstāvu ēku Rīgā, kur ēkas ceturtajā stāvā dega dīvāns divu kvardātmetru platībā. Tajā ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Neilgi pēc tam plkst.20.50 glābēji saņēma izsaukumu uz Krāslavas novadu. Tur vienstāva ēkā dega starpsiena un sadzīves mantas, teica VUGD pārstāve.

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti