Labrīt

Riski darba vidē jeb klients “gudrāks” par speciālistu. Stāsta ārsts Romāns Beskrovnijs

Labrīt

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā varēs aplūkot Iļģuciema stikla fabrikas izstrādājumus

NBS komandieris: Mācību "Namejs" mērķis sasniegts pilnībā

NBS komandieris: Mācību «Namejs» mērķis sasniegts pilnā apjomā

Militāro mācību “Namejs 2020”, kas notika šoruden arī Rīgā, mērķis sasniegts pilnā apjomā, intervijā Latvijas Radio apliecināja Nacionālo Bruņoto spēku (NBS) komandieris Leonīds Kalniņš.

“Mērķis, kas bija izvirzīts bruņotajiem spēkiem, ir sasniegts pilnā apjomā. Un es esmu gandarīts ar tiem uzdevumu izpildes kvalitātes rādītājiem, ko principā jau tagad mēs varam izvērtēt tādā primārajā stadijā,” sacīja Kalniņš.

Kopsavilkums par mācību uzdevumu izpildes kvalitāti gaidāms šonedēļ. Rezultātus paredzēts iekļaut NBS attīstības plānos un uzdevumos apmācību jomā, ko nepieciešams realizēt nākamajos gados.

“Galvenā filozofija, kas ir bruņotajos spēkos, ir sagatavot karavīrus, vienības un struktūras vissmagākajai situācijai. Tāpēc scenārijos arī ieliekam šādus uzdevumus. Tas tika sasniegts,” sacīja Kalniņš.

Taujāts par komunikāciju ar iedzīvotājiem, NBS komandieris atzina – lai gan par mācībām sabiedrību iepriekš brīdināja, daļai iedzīvotāju, īpaši tiem, kas ikdienā nerunā latviski, karavīru aktivitātes bija pārsteigums.

“Rīgas iedzīvotājiem, protams, bija pārsteigums. Bet es domāju, ka pamazām arī Rīgas iedzīvotāji pieradīs pie šādiem vingrinājumiem lielākā apjomā, jo

mēs turpināsim izmantot Rīgas placdarmu kā treniņu iespēju mūsu bruņotajiem spēkiem, mūsu Zemessardzei,” sacīja Kalniņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti