NATO ģenerālsekretāra vietniece Braže: Cerams, Levitu pārvēlēs prezidenta amatā

Cerams, pašreizējais Valsts prezidents Egils Levits saglabās savu amatu uz otro pilnvaru termiņu. To intervijā Latvijas Radio pauda NATO ģenerālsekretāra vietniece publiskās diplomātijas jautājumos Baiba Braže, atbildot uz jautājumu par savu iespējamo gatavību ieņemt valsts vadītājas posteni.

Intervija ar NATO ģenerālsekretāra vietnieci publiskās diplomātijas jautājumos Baibu Braži
00:00 / 10:11
Lejuplādēt

Kā zināms, Valsts prezidenta vēlēšanas ir paredzamas šā gada maijā vai jūnijā un tādēļ arvien plašāk izskan diskusijas par iespējamiem kandidātiem uz šo amatu. Bražes kandidatūra vairakkārt ir minēta diskusijās sociālajos tīklos. Tomēr viņa apgalvoja, ka neviens politiskais spēks viņu nav uzrunājis.

"Mums ir lielisks prezidents, un viņu sauc Egils Levits. Es ceru, ka viņam būs balsis parlamentā viņa darbības turpināšanai," sacīja Braže.

KONTEKSTS:

Pēc dažiem mēnešiem gaidāmas Latvijas Valsts prezidenta vēlēšanas, taču partijas nav vēl nosaukušas nevienu amata kandidātu. Arī līdzšinējais Valsts galva Levits nav paudis skaidru viedokli par to, vai atkārtoti kandidēs. No partiju pārstāvju sacītā izriet, ka Valsts prezidenta amata kandidātus virzīs vairākas partijas.

Līdz šim Saeimas kuluāros prezidenta amatam izskanējuši Sanitas Osipovas, Inetas Ziemeles, Baibas Bražes un Jāņa Sārta vārdi. Partijas aktīvāku rīcību, izvēloties nākamo Valsts prezidentu, sola martā, pēc šā gada budžeta pieņemšanas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti