Narkotiku mazās piegādes kļūst par lielu slogu muitai

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldei lielu slogu rada narkotisko vielu mazās piegādes, kas bieži notiek caur pastu, žurnālistiem pastāstīja VID ģenerāldirektora vietnieks muitas jomā, Muitas pārvaldes direktora pienākumu izpildītājs Andis Drulle.

Kā lielu problēmu valstī Drulle minēja narkotisko vielu piegādes, īpaši mazos apjomos, kas bieži notiek caur pastu. Šādu sūtījumu kontrole rada lielu slogu Muitas pārvaldei.

Tā kā resursi šajā jomā ir ierobežoti, minētā problēma būtu jārisina, sacīja Drulle, piebilstot, ka varētu iesniegt grozījumus, lai palielinātu atbildību pie noteikta narkotisko vielu apjoma.

Kā piemēru narkotisko vielu izplatības aktualitātei viņš minēja mūzikas festivālu “Positivus”, kurā šogad, veicot vien dažas pārbaudes, uzietas narkotiskās vietas un sākti desmit administratīvie un trīs kriminālprocesi.

4 komentāri
Mazā brālīša VIDa
mikroskopiskā muitas pārvaldīte varētu pažēloties savai lielajai māsai VDI par pārāk mazo darbinieku skaitu un nepietiekamām kukuļu likmēm.
rio
"Muitas pārvaldei lielu slogu rada narkotisko vielu mazās piegādes" Protams, viņiem būtu vieglāk, ja piegādātu lielās partijās, tad mazāka ķēpa piesegšanas procedūrās. Šis raksts ir pilnīgiem idiotiem vai kā?
Jānis
Varbūt vienkāršāk tomēr būtu dekriminalizēt marihuānu?
Varbūt vienkāršāk būtu par zāles pīpēšanu iedot desmit gadus uzreiz, lai visādi pajoliņi beigtu domāt, ka tas ir ok un stilīgi? Nelaimīgie potheads.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti