Nākamvasar Rīga būtiski kāpinās reklāmas izvietošanas cenas

Ņemot vērā izmaiņas kvalitātes prasībās, kā arī lielo pieprasījumu, no nākamā gada vasaras sagaidāmas būtiskas izmaiņas izcenojumos, saskaņā ar kuriem galvaspilsētā var izvietot vides reklāmas. 

Tā paredz trešdien, 23.novembrī, Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejā akceptētie grozījumi noteikumos par pašvaldības nodevu reklāmas, afišu un sludinājumu izvietošanai Rīgā.

Tādējādi pašvaldībai maksājamā nodeva par reklāmu izvietošanu atgriezīsies pirmskrīzes līmenī. Tāpat mainīta kārtība, pēc kādas aprēķinās nodevu par patvaļīgi izliktām reklāmām.

Rīgas būvvaldes Procesu kontroles nodaļas vadītājs Oskars Krakts skaidroja, ka saistošajos noteikumos ir noteikta formula, pēc kādas tiek aprēķināta afišu nodeva par dienu, uz šī bāzes likme tiek ietverta šajā formulā.

Reklāmas nodevas bāzes likmi plānots atjaunot 2009.gada līmenī - palielinot to no 1,57 eiro uz 1,85 eiro.

Oskars Krakts: Par reklāmas izvietošanas cenām

  Vecrīgas teritorijā bija jāmaksā 72 centi pēc esošajiem saistošajiem noteikumiem, bet ar grozījumiem tiek paredzēts, ka būs jāmaksā 1,06 par dienu.

  Sadārdzinājums reklāmai, kas tika izvietotas pilsētvidē, ir par 18%, afišām 30% pieaugums. Afišām  mainījās prasības izlīmēšanas kvalitātei un sadārdzinājās arī   izlīmēšanas izmaksas, pieprasījums ir ļoti liels, norādīja Krakts.

  Noteikumi stāsies spēkā no 2017.gadā 1.jūlija. 

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti