Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Rīga izmēģinās gājēju ielas

Nākamā gada pirmajā sestdienā autotransportam slēgs Tērbatas ielas posmu

No nākamā gada Rīgas dome ieplānojusi katra mēneša pirmajā sestdienā kādu no galvaspilsētas centra ielām atvēlēt gājējiem, velobraucējiem, kā arī dažādām uzņēmējdarbību veicinošām iecerēm. Nākamā gada pirmajā sestdienā, 4. janvārī, šī iecere tiks īstenota Tērbatas ielā, paziņojumā medijiem informēja Rīgas dome.

4. janvārī autotransportam slēgs Tērbatas ielu sākuma posmā no Elizabetes līdz Stabu ielai. Savukārt sabiedriskais transports kursēs pēc grafika, attiecīgajā posmā samazinot braukšanas ātrumu.

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (“Gods kalpot Rīgai”) solīja, ka turpmāk pašvaldība konsultēties ar rīdziniekiem, veiks aptaujas par šo eksperimentu Rīgas centra ielās un tikai tad pieņems gala lēmumu par tālāko rīcību.

Mērs norādīja, ka šīs ieceres mērķis ir atdzīvināt Rīgas centru, veicinot iedzīvotāju mobilitāti un pilsētvides attīstību. Arī uzņēmēji aicināti šo pilsētas iniciatīvu atraktīvi izmantot kā iespēju savā labā, veicinot uzņēmējdarbību.

Februāra pirmajā sestdienā, 1. februārī, plānots slēgt Blaumaņa ielas posmu no Aleksandra Čaka ielas līdz Brīvības ielai, bet marta pirmajā sestdienā, 7. martā, Krišjāņa Barona ielas posmus, par ko plašāk tiks ziņots atsevišķi.

Rīgas domes Satiksmes departamentam uzdots ieviest visas nepieciešamās satiksmes organizācijas izmaiņas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti